Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jest porozumienie Jaskółek żużlowych i piłkarskich!

23/09/2022 18:05:09
Redakcja

Dzisiaj po długotrwałych negocjacjach kluby Unia Tarnów ŻSSA oraz ZKS Unia Tarnów doszły do porozumienia w zakresie wspólnego użytkowania Stadionu Miejskiego w Tarnowie- Mościcach.

Dzięki wypracowanym warunkom porozumienia w zakresie praw i obowiązków oba kluby będą mogły w sposób partnerski i zgodny prowadzić działalność sportową na wynajmowanym obiekcie. Kluczowy przełom w rozmowach nastąpił dzięki włączeniu się do negocjacji Pana Wiesława Krajewskiego – posła na Sejm ziemi tarnowskiej.

Pomyślne zakończenie sporu na linii obu klubów krótko skomentował Daniel Bałut. – Bardzo się cieszę, że udało nam się po długich i trudnych negocjacjach wypracować wspólne porozumienie, dzięki któremu będziemy mogli razem z klubem piłkarskim rozwijać działalność sportową na Stadionie Miejskim w Tarnowie. Jestem przekonany, że zawarte dzisiaj porozumienie rozpoczyna nowy rozdział w stosunkach naszych klubów, które od dziś będą nie tylko wspólnie gospodarować Stadionem, ale i promować uprawiany na nim sport i rozgrywki. Dziękuję za włączenie się do prowadzonych rozmów Pana Posła Wiesław Krajewskiego, który wskazał inne i szersze spojrzenie na problemy tarnowskiego sportu jak i przyczynił się do pozytywnego zakończenia negocjacji. Cieszę się, że już od dziś piłkarze ZKS Unii Tarów mogą korzystać z płyty boiska oraz przygotowanej pod ich oczekiwany powrót murawy. Życzę, aby najbliższy mecz ligowy rozgrywany na prawdziwie domowym stadionie zakończyli wysoką wygraną – zakończył p.o. Prezesa Unii Tarnów.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST