Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jechaliśmy do Gniezna po zwycięstwo – rozmowa z Markiem Cieślakiem

06/09/2013 0:00:00
Redakcja

Unia Tarnów uległa w meczu wyjazdowym Lechmie Start Gniezno 50 do 40. Niezadowolony z takiego wyniku był Marek Cieślak. Oto co powiedział trener po meczu.

Unia Tarnów po dobrym spotkaniu z Zieloną Górą pełna optymizmu jechała do Gniezna z myślą o wygranej. Niestety rzeczywistość okazała się inna – Wiadomo, że nie jestem zadowolony. Trudno bym usatysfakcjonowanym po porażce. Jechaliśmy do Gniezna tylko i wyłącznie po zwycięstwo. Celu nie osiągnęliśmy i nie ma z czego się cieszyć – stwierdził Marek Cieślak.

Każdemu zawodnikowi przytrafiały się słabsze biegi. Nieco słabiej niż dotychczas pojechał Maciej JanowskiDokładnie tak było. Trochę zawiódł Maciej Janowski, myślałem, że pojedzie znacznie lepiej. 5 punktów to dość przeciętny wynik i jego zdobyczy nam zabrakło. Zbyt dużo punktów głupio pogubiliśmy i to chyba był główny powód tej porażki – przyznał trener.

Słabo pojechał powracający po kontuzji Leon MadsenLeon jeszcze musi się przyzwyczaić z powrotem do jazdy i motocykla. Potrzeba mu paru spokojnych treningów w tygodniu. Po tej przerwie widać, że jeszcze jeździ niepewnie – zakończył Marek Cieślak.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST