Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki zaprogramują napędy Nice Home

13/08/2019 7:38:28
Redakcja

Już w najbliższą środę (14.08.2019 r.) z okazji rocznicy otwarcia sklepu Leroy Merlin w Tarnowie reprezentanci miejscowej drużyny postarają się udowodnić, jak prosta jest konfiguracja automatyki z rodziny Nice Home. Początek spotkania z kibicami oraz eventu promocyjnego w tarnowskim sklepie Leroy Merlin (ul. Błonie 4-14) o godzinie 15:00.

Trójka zawodników tarnowskiej Unii w środę zmierzy się z wyzwaniem, które postawi przed nimi sponsor tytularny ligi, firma Nice. Od marca na półkach w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce można znaleźć automatykę z linii Nice Home, przeznaczoną do samodzielnego montażu. Żużlowcy Unii w składzie Ernest Koza, Przemysław Konieczny i Mateusz Cierniak staną przed zadaniem zaprogramowania pilota do centrali z wykorzystaniem wszystkich dostępnych materiałów pomocowych (instrukcji, filmów montażowych, infolinii technicznej, itd.). Dla zawodnika, który wykona zadania poprawnie w jak najkrótszym czasie, przygotowana została nagroda niespodzianka, którą z pewnością każdy z zawodników wykorzysta w swoim warsztacie.

Wcześniej odbędzie się spotkanie z zawodnikami, w czasie którego każdy kibic będzie miał możliwość zadać im pytanie oraz zdobyć autograf. Dla chętnych kibiców przygotowano również konkurs wiedzowy, w którym do wygrania będą zaproszenia na czwartkowy finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski. Początek eventu o godzinie 15:00.

Przez cały dzień w sklepie Leroy Merlin w Tarnowie będzie można zapoznać się z funkcjonowaniem automatyki Nice na pokazowych bramkach oraz skorzystać z wyjątkowych promocji na napędy do bram przesuwnych, skrzydłowych oraz garażowych.

www.nice.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST