Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki zaprezentowane sponsorom!

19/03/2016 12:08:33
Redakcja

W piątek w restauracji Soprano o godzinie 19 odbyła się oficjalna prezentacja żużlowców Unii Tarnów dla sponsorów tarnowskiego klubu.

Licznie przybyłych gości powitał prezes Łukasz Sady w tym m.n. członka zarządu Grupy Azoty Pana Artura Kopcia, wieloletniego sponsora klubu Wiesława Frysa z firmy Wesbud i wielu innych. Powitani zostali również nowi sponsorzy, którzy w tym roku dołączyli do Jaskółek.

Prezentacja_UT_Sponsorzy-41

 
Na początku przedstawiony został sztab szkoleniowy z Pawłem Baranem na czele. Trener Unii Tarnów podkreślił, że wierzy w swój zespół i uważa, że podobnie jak przed rokiem Jaskółki osiągną dobry wynik. Następnie Mirosław Cierniak mówił szerzej o działaniach UKS Jaskółki Tarnów. Trener Cierniak zakomunikował, że w sezonie 2016 nie będzie pełnił funkcji kierownika drużyny, ponieważ bardziej chce skupić się na swoich adeptach, aby w kolejnych sezonach tarnowianie mogli stawiać na „swoich”. Oczywiście w miarę czasu będzie również przy pierwszej drużynie. UKS ma w planach starty w Mistrzostwach Polski na mini żużlu. Nowym kierownikiem drużyny został Łukasz Izak, który z tarnowskim żużlem związany jest już od kilku lat.

Prezentacja_UT_Sponsorzy-37
Następnie kolejno prezentowali się Kacper Konieczny, Patryk Rolnicki, Arkadiusz Madej i Krystian Rempała. Juniorzy mówili o swoich sportowych idolach oraz planach na najbliższy rok. Później nastąpiła kolej na seniorów – Mikkela Michelsena, Kennetha Bjerre, Leona Madsena, Piotra Świderskiego (którego zabrakło ze względu na starty na Wyspach) oraz Janusza Kołodzieja. Najmłodszy z Duńczyków mówił o znakomitej atmosferze w drużynie, zaznaczając, że obecność Kennetha i Leona w drużynie Unii jest dla niego bardzo ważna, nie tylko ze względu na pomoc w znalezieniu odpowiednich ustawień na tarnowski tor.

Prezentacja_UT_Sponsorzy-50
Kenneth Bjerre mówił o planach powrotu do Grand Prix w tym sezonie, a Leon Madsen, że liczy na kolejny medal z tarnowską drużyną oraz na doping Kibiców Jaskółek. Na koniec Kapitan Unii Tarnów Janusz Kołodziej opowiedział o swoich przygotowaniach do sezonu, planach i pracy ze swoją szkółką w sezonie 2016.

Warto dodać, że prezentacja dla wszystkich Kibiców odbędzie się 3 kwietnia o godzinie 14:00 na Stadionie Miejskim.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST