Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki zakończyły obóz w Pieninach

01/03/2015 23:10:58
Redakcja

Zakończyło się trzydniowe zgrupowanie Jaskółek w Pieninach. Zawodnicy krajowi wraz z trenerem Pawłem Baranem i Mirosławem Cierniakiem w Pieninach przebywali od czwartkowego wieczoru do niedzieli.

Z przebiegu obozu bardzo zadowoleni są trenerzy , którzy chwalą profesjonalne podejście swoich podopiecznych. – Wszystko to, co sobie założyliśmy zostało zrealizowane, czyli cały plan integracyjno – treningowy. Były zajęcia na hali, marszobiegi, jazda na nartach, sauna i liczne rozmowy z zawodnikami. W ostatni dzień pobytu w Pieninach zdobyliśmy Trzy Korony, czym zakończyliśmy nasz obóz. Wcześniej odbyliśmy trening do Czerwonego Klasztoru, gdzie pokonaliśmy pieszo w bardzo dobrym tempie przeszło 25km – krótko relacjonuje Mirosław Cierniak.

DSC06572

Głównym celem obozu była przede wszystkim integracja oraz rozmowy z zawodnikami pod kątem ostatnich przygotowań przed sezonem. – Codziennie wieczorem po kolacji siadaliśmy przed wideo i analizowaliśmy różne wyścigi. Głównie z toru w Grudziądzu. Wszyscy byli bardzo aktywni. Każdy wypowiadał się na temat swojej koncepcji wejścia w sezon. Dla nas było to najważniejsze, aby na spokojnie usiąść i porozmawiać ze wszystkimi jeszcze przed rozpoczęciem treningów na torze. Fajnie to wyszło i jesteśmy z tego faktu wszyscy zadowoleni. Atmosfera była super, a cały obóz z czystym sumieniem zaliczamy do udanych! – mówi.

Po powrocie do Tarnowa trenerzy Unii Tarnów wraz z tarnowskimi toromistrzami będą starali się jak najszybciej doprowadzić do stanu używalności tarnowski tor. Dokładna data pierwszego treningu Jaskółek nie jest jeszcze znana. – Zawodnicy będą pracować nad dopięciem sprzętu na ostatni guzik, a toromistrzowie, jak tylko pogoda pozwoli będą robić wszystko, co w ich rękach, aby przygotować super tor do pierwszego treningu – zakończył Mirosław Cierniak.
DSC06548

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST