Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki walczą o Finał Złotego Kasku!

03/30/2016 21:49:24
Redakcja

W czwartek na torach w Krakowie, Bydgoszczy i Częstochowie rozegrane zostaną eliminacje Złotego Kasku. W zawodach w Krakowie i Częstochowie wystąpią zawodnicy Unii Tarnów.

Pod Wawelem o pięć czołowych lokat dających przepustkę do Finału powalczą Janusz Kołodziej i Krystian Rempała. Najgroźniejszymi przeciwnikami tarnowian do awansu wydają się być będący ostatnio w dobrej dyspozycji Adrian Miedziński, Krzysztof Kasprzak, Przemysław Pawlicki czy Grzegorz Zengota. Niespodziankę może sprawić Norbert Kościuch, który świetnie spisał się w meczu inauguracyjnym Nice Polskiej Ligi Żużlowej w Pile, a także Jakub Jamróg czy Dawid Lampart. Nie należy zapominać o krakowianach ze Zbigniewem Sucheckim i Edwardem Mazurem na czele.

Z kolei rezerwowym w Częstochowie będzie Piotr Świderski.

Kraków (awansuje 5 zawodników):
1. Zbigniew Suchecki (Speedway Wanda Instal Kraków)
2. Janusz Kołodziej (Unia Tarnów)
3. Edward Mazur (Speedway Wanda Instal Kraków)
4. Krystian Rempała (Unia Tarnów)
5. Dawid Lampart (Stal Rzeszów)
6. Grzegorz Zengota (Fogo Unia Leszno)
7. Mateusz Szczepaniak (Betard Sparta Wrocław)
8. Rafał Trojanowski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
9. Przemysław Pawlicki (Stal Gorzów)
10. Adrian Miedziński (Get Well Toruń)
11. Krzysztof Kasprzak (Stal Gorzów)
12. Artur Mroczka (Get Well Toruń)
13. Norbert Kościuch (Polonia Piła)
14. Marcin Rempała (KSM Krosno)
15. Jakub Jamróg (Orzeł Łódź)
16. Ernest Koza (KSM Krosno)

R1. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno)
R2. Damian Dróżdż

Początek: godz. 16:00

Bydgoszcz (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Marcin Jędrzejewski (Polonia Bydgoszcz)
2. Patryk Dudek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
3. Krzysztof Buczkowski (MRGARDEN GKM Grudziądz)
4. Krystian Pieszczek (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
5. Damian Baliński (ROW Rybnik)
6. Robert Miśkowiak (Orzeł Łódź)
7. Rune Holta (ROW Rybnik)
8. Grzegorz Walasek (Get Well Toruń)
9. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
10. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno)
11. Patryk Dolny (Polonia Piła)
12. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole)
13. Szymon Woźniak (Betard Sparta Wrocław)
14. Oskar Fajfer (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
15. Adrian Gała (Betard Sparta Wrocław)
16. Krzysztof Jabłoński (Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk)
R1. Oskar Ajtner-Gollob (Polonia Bydgoszcz)
R2. Dominik Kubera (Fogo Unia Leszno)

Początek: godz. 16:30

Częstochowa (awansuje 4 zawodników + rezerwowy):
1. Daniel Jeleniewski (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
2. Maksym Drabik (Betard Sparta Wrocław)
3. Artur Czaja (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
4. Mateusz Borowicz (Eko-Dir Włókniarz Częstochowa)
5. Kacper Gomólski (Get Well Toruń)
6. Robert Chmiel (ROW Rybnik)
7. Piotr Protasiewicz (Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra)
8. Paweł Przedpełski (Get Well Toruń)
9. Adrian Cyfer (Stal Gorzów)
10. Sebastian Ułamek (Betard Sparta Wrocław)
11. Tomasz Jędrzejak (Betard Sparta Wrocław)
12. Kamil Pulczyński (Orzeł Łódź)
13. Tobiasz Musielak (Fogo Unia Leszno)
14. Maciej Kuciapa (Stal Rzeszów)
15. Karol Baran (Stal Rzeszów)
16. Michał Szczepaniak (Polonia Piła)
R1. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
R2. Marcin Nowak (MRGARDEN GKM Grudziądz)

Początek: godz. 15:00

Składy za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST