Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki tuż za podium MPK Nice 1.LŻ

04/30/2019 20:00:22
Redakcja

Drużyna Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów wywalczyła złote medale Mistrzostw Par Klubowych Nice Pierwszej Ligi Żużlowej na torze w Gnieźnie. Drugie miejsce przypadło ekipie Orła Łódź, a brązowe krążki odebrali gdańszczanie.

Tuż za podium zawody zakończyli zawodnicy Unii Tarnów. Artur Czaja i Daniel Kaczmarek po serii zasadniczej zgromadzili na swoim koncie 21 punktów, tyle samo co Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Niestety w biegu dodatkowym o trzecie miejsce Daniel Kaczmarek przegrał z Kacprem Gomólskim.

Wyniki:
I. Arged Malesa TŻ Ostrovia 24

3. Grzegorz Walasek (3,3,0,2*,2,3) 13+1
4. Tomasz Gapiński (0,2*,3,3,1*,2*) 11+3
16. Kamil Nowacki – nie startował

II. Orzeł Łódź: 23
1. Rafał Okoniewski (1*,2*,2*,2*,1,1) 9+4
2. Daniel Jeleniewski (2,3,3,3,0,3) 14
15. Tobiasz Musielak – nie startował

III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 21+3
9. Krystian Pieszczek (2*,3,-,1,2*,-) 8+2
10. Kacper Gomólski (3,-,2*,-,3,0) 8+1 (+1. miejsce w biegu dodatkowym)
19. Adrian Cyfer (1,3,0,1) 5

IV. Unia Tarnów: 21+2
7. Artur Czaja (1,0,2,2*,2,2*) 9+2
8. Daniel Kaczmarek (3,2,1*,3,0,3) 12+1 (+2. miejsce w biegu dodatkowym)

V. Car Gwarant Start Gniezno: 15
5. Adrian Gała (2,1,-,D,1*,2*) 6+2
6. Oskar Fajfer (0,-,1,3,-,-) 4
17. Mirosław Jabłoński (0,0,2,3) 5

VI. PGG ROW Rybnik: 14
11. Zbigniew Suchecki (1,3,1,2,-,0) 7
12. Robert Chmiel (0,2*,-,1*,3,1) 7+2
20. Mateusz Tudzież (0,D) 0

VIII. Lokomotiv Daugavpils: 8
13. Oleg Mihaiłow (1,0,1,1,0,1) 4
14. Artiom Trofimow (0,1,0,0,3,D) 4

Bieg po biegu:
1. Walasek, Jeleniewski, Okoniewski, Gapiński
2. Kaczmarek, Gała, Czaja, Fajfer
3. Gomólski, Pieszczek, Suchecki, Chmiel
4. Jeleniewski, Okoniewski, Mihaiłow, Trofimow
5. Walasek, Gapiński, Gała, Jabłoński
6. Pieszczek, Kaczmarek, Cyfer, Czaja
7. Suchecki, Chmiel, Trofimow, Mihaiłow
8. Jeleniewski, Okoniewski, Fajfer, Jabłoński
9. Gapiński, Czaja, Kaczmarek, Walasek
10. Cyfer, Gomólski, Mihaiłow, Trofimow
11. Jeleniewski, Okoniewski, Suchecki, Tudzież
12. Gapiński, Walasek, Pieszczek, Cyfer
13. Fajfer, Suchecki, Chmiel, Gała (D)
14. Kaczmarek, Czaja, Mihaiłow, Trofimow
15. Gomólski, Pieszczek, Okoniewski, Jeleniewski
16. Chmiel, Walasek, Gapiński, Tudzież (D)
17. Trofimow, Jabłoński, Gała, Mihaiłow
18. Jeleniewski, Czaja, Okoniewski, Kaczmarek
19. Walasek, Gapiński, Mihaiłow, Trofimow (D)
20. Jabłoński, Gała, Cyfer, Gomólski
21. Kaczmarek, Czaja, Chmiel, Suchecki

Bieg dodatkowy o miejsca 3-4:
22. Gomólski, Kaczmarek

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST