Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki trzecie w Krośnie!

06/25/2019 18:29:25
Marcin Michoń

Młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa ponownie okazali się najlepsi w rundzie eliminacyjnej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dobrze wypadli zawodnicy Unii Tarnów, który zajęli trzecie miejsce.

W ekipie Jaskółek najlepiej spisał się Mateusz Cierniak, który wywalczył jedenaście punktów. Siedem oczek dołożył Dawid Rempała, a trzy Przemysław Konieczny.

Kolejna runda DMPJ już jutro o 16:30 na torze w Tarnowie.

I. Bocar Włókniarz Częstochowa: 29
13. Michał Gruchalski (3,2*,3,3) 11+1
14. Bartłomiej Kowalski (3,2*,3,2*) 10+2
15. Mateusz Świdnicki (2*,1,3,2*) 8+2

II. Bogdanka Motor Lublin: 23
7. Wiktor Lampart (3,3,3,3) 12
8. Wiktor Trofimow (2,2*,3,2*) 9+2
9. Maciej Kuromonow (0,0,2*,0) 2+1

III. Unia Tarnów: 21
4. Mateusz Cierniak (3,3,3,2) 11
5. Przemysław Konieczny (1,0,W,2*) 3+1
6. Dawid Rempała (2*,1,1*,3) 7+2

IV. Lokomotiv Daugavpils: 18
10. Elvis Avgucevics (3,3,1,0) 6
11. Daniił Kolodinski (1*,3,2,D) 6
12. Rudolfs Sprogis (2*,2*,1,1) 6+2

V. Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice: 10
16. Mateusz Pacek (D,U,1,1) 2
17. Marcel Krzykowski (1,1,0,3) 5
18. Krystian Stefanów (1,2*,0,-) 3+1
24. Dawid Kołodziej (0,0) 0

VI. Wilki Krosno: 7
1. Mateusz Majcher (0,D,-,-) 0
2. Patryk Zieliński (2,1,1,0) 4
3. Łukasz Szczęsny (0,1,1,1) 3

Bieg po biegu:
1. Cierniak, Zieliński, Konieczny, Majcher
2. Lampart, Avgucevics, Kuromonow, Kolodinski
3. Kowalski, Świdnicki, Stefanów, Pacek (D4)
4. Kolodinski, Sprogis, Zieliński, Szczęsny
5. Gruchalski, Trofimow, Świdnicki, Kuromonow
6 .Cierniak, Rempała, Krzykowski, Pacek (U4)
7. Lampart, Kuromonow, Zieliński, Majcher (D3)
8. Avgucevics, Sprogis, Kołodziej, Stefanów
9. Swidnicki, Kowalski, Rempała, Konieczny
10. Lampart, Trofimow, Pacek, Krzykowski
11. Kowalski, Gruchalski, Szczęsny, Zieliński
12. Cierniak, Kolodinski, Avgucevics, Konieczny (W)
13. Krzykowski, Stefanów, Szczęsny
14. Gruchalski, Kowalski, Sprogis, Avgucevics
15. Trofimow, Cierniak, Rempała, Kuromonow
16. Lampart, Trofimow, Sprogis, Kolodinski (D)
17. Rempała, Konieczny, Pacek, Kołodziej
18. Gruchalski, Świdnicki, Szczęsny

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST