Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki startowały w Danii

02/07/2014 0:00:00
Redakcja

Grindsted Speedway Klub walczyło dziś na wyjeździe w Munkebo. Drużyna Kacpra Gomólskiego dość wyraźnie uległa gospodarzom 47-37. Nasz zawodnik zaliczył średni występ. W 7 biegach zdobył 11 punktów i 1 bonus. Był to drugi najlepszy wynik w drużynie. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadził Hans Andersen zdobywca 17 punktów. Po kilku ostatnich Grindsted spadło na przed ostatnie miejsce w tabeli.

Munkebo Speedway Club – 47
1. Kenni Arendt Larsen – 10+1 (1,1,3,3,2*,0)
2. Kasper Lykke Nielsen – 11+1 (0,3,3,0,2*,3)
3. Hans Andersen – 17 (3,3,3,3,3,2)
4. Morten Risager – 8+1 (1,1,2*,1,3,0)
5. Jesper Scharff – 1 (0,0,0,1)

Grindsted Speedway Klub – 37
1. Kacper Gomólski – 11+1 (3,2,1,2*,2,0,1)
2. Szymon Woźniak – 8+3 (2*,2,2,1*,0,1*)
3. Michael Jepsen Jensen – 13 (2,0,2,2,3,1,3)
4. Victor Palovaara – 1 (0,0,0,1)
5. Emil Groendal – 4+2 (1*,1*,0,2)

Bieg po biegu:
1. Gomólski, Woźniak, Larsen, Nielsen 1:5
2. Andersen, Jensen, Risager, Palovaara 4:2 (5:7)
3. Nielsen, Woźniak, Groendal, Scharff 3:3 (8:10)
4. Andersen, Gomólski, Larsen, Jensen 4:2 (12:12)
5. Nielsen, Woźniak, Risager, Palovaara 4:2 (16:14)
6. Andersen, Jensen, Groendal, Scharff 3:3 (19:17)
7. Larsen, Risager, Gomólski, Palovaara 5:1 (24:18)
8. Andersen, Jensen, Woźniak, Nielsen 3:3 (27:21)
9. Jensen, Gomólski, Risager, Scharff 1:5 (28:26)
10. Risager, Gomólski, Scharff, Woźniak 4:2 (32:28)
11. Larsen, Nielsen, Palovaara, Groendal 5:1 (37:29)
12. Andersen, Larsen, Jensen, Gomólski 5:1 (42:30)
13. Nielsen, Groendal, Woźniak, Risager 3:3 (45:33)
14. Jensen, Andersen, Gomólski, Larsen 2:4 (47-37)

Lepszy mecz wyszedł za to Artemowi Lagucie. Co prawda jego Esbjerg również poniosło porażkę. Tym razem w Fjelsted 47-39. Jednak nasz zawodnik może być zadowolony ze swojej postawy. Był on liderem swojej drużyny ze zdobyczą 16 punktów. Nie wyszedł mu właściwie tylko pierwszy jego wyścig, w którym przyjechał ostatni. Esbjerg prezentuje się lepiej niż Grindsted i zajmuje 3 pozycję.

Team Fjelsted – 47
1. Peter Kildemand – 13+1 (3,1,2,2*,3,2)
2. Mirosław Jabłoński – 14+1 (2*,3,3,3,3,0)
3. Ulrich Oestergaard – 9+2 (3,3,0,2*,w,1*)
4. Nikolaj Busk Jakobsen – 1 (0,1,0,0,0)
5. Anders Thomsen – 10+1 (2*,1,3,2,2)

Esbjerg Motorsport – 39
1. Artem Łaguta – 16 (0,2,3,3,3,2,3)
2. Rene Bach – 8 (1,w,2,0,1,1,3)
3. Mikkel Bech – 10+2 (1*,0,4*,1,2,1,1)
4. Michael Palm Toft – 4+1 (2,0,1,1*,w,0)
5. Patrick Josefsen – 1 (1,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Kildemand, Jabłońsk, Bach, Łaguta 5:1
2. Oestergaard, Palm Toft, Bech, Jakobsen 3:3 (8:4)
3. Jabłoński, Thomsen, Josefsen, Bach (w/su) 5:1 (13:5)
4. Oestergaard, Łaguta, Kildemand, Bech 4:2 (17:7)
5. Jabłoński, Bach, Jakobsen, Palm Toft 4:2 (21:9)
6. Łaguta, Bech (4), Thomsen, Oestergaard 1:7 (22:16)
7. Łaguta, Kildemand, Palm Toft, Jakobsen 2:4 (24:20)
8. Jabłoński, Oestergaard, Bech, Bach 5:1 (29:21)
9. Thomsen, Bech, Palm Toft, Jakobsen 3:3 (32:24)
10. Łaguta, Thomsen, Bach, Jakobsen 2:4 (34:28)
11. Jabłoński, Kildemand, Bach, Palm Toft (w/su) 5:1 (39:29)
12. Kildemand, Łaguta, Bech, Oestergaard (w/su) 3:3 (42:32)
13. Bach, Thomsen, Oestergaard, Palm Toft 3:3 (45:35)
14. Łaguta, Kildemand, Bech, Jabłonski 2:4 (47:39)

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST