Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki odwiedziły III LO

28/03/2013 0:00:00
Redakcja

Korzystając z ostatnich wolnych chwil, dwóch wychowanków Unii Tarnów wraz z trenerem Markiem Cieślakiem odwiedzili jedną z tarnowskich szkół.

Szkoleniowiec wraz z Januszem Kołodziejem oraz Jakubem Jamrogiem uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez III LO w Tarnowie, a tematem przewodnim była Kariera we współczesnym sporcie. Cała wizyta miała charakter konferencji prasowej, a każdy z uczniów mógł zadać pytanie.

Jednym z najważniejszych przesłań były słowa Jakuba Jamroga, który wiele razy powtarzał, że „Tylko jeśli kochasz coś robić i robisz to całym sobą, możesz zwyciężyć”.

„Mimo wielu przeciwności losu i porażek czy załamać trzeba wierzyć w siebie i własne możliwości. Tylko to pozwoli spełnić swoje marzenia, a przy okazji dać kibicom radość z kolejnych zwycięstw” – dodał Janusz Kołodziej. Trener Jaskółek Marek Cieślak zaznaczał, że ważną rolę spełnia także rodzina.

Oprócz standardowych pytań, padały także te nietypowe i na czasie. M.in. o zastosowanie tytanu w motocyklach oraz kevlary ze skóry. Uczennice starały się rozwinąć wątek kobiet startujących się uprawiać czarny sport.

Goście spotkania opowiedzieli także o swoich hobby oraz zajęciach poza torem. Janusz Kołodziej wyznał, że jest zapalonym wędkarzem, a najlepszym miejscem na realizację jego hobby jest Szwecja. Jakub Jamróg opowiadał o początkach swojej kariery oraz tłumiku, który odpadł mu w czasie wyścigu. Trener Cieślak swoimi wypowiedziami dotyczącej bogatej kariery zawodniczej i pracy trenerskiej rozbawiał publikę. Wspomniał także o swojej ulubionej papudze, psach oraz pracy na działce.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST