Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki czwarte w XI rundzie DMPJ!

08/21/2018 19:21:15
Marcin Michoń

Zwycięstwem młodzieżowców Zdunek Wybrzeża Gdańsk zakończyła się XI runda DMPJ w Tarnowie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gniezna, a trzecie Lokomotiv Daugavpils.

Grupa Azoty Unia Tarnów zakończyła zawody na czwartym miejscu. Liderem Jaskółek był dzisiaj Mateusz Cierniak, który wywalczył dziewięć punktów.

I. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 24
16. Dominik Kossakowski 11+1 (2*,3,3,3)
17. Karol Żupiński 7 (3,1,1,2)
18. Marcin Turowski 6+1 (3,u,2*,1)

II. Aforti Start Gniezno 23
10. Norbert Krakowiak 4 (1,1,1,d)
11. Maksymilian Bogdanowicz 9 (3,2,1,3)
12. Damian Stalkowski 10+1 (3,1*,3,3)
25. Michał Lewandowski NS

III. SK Lokomotiv Daugavpils 21
7. Olegs Mihailovs 9 (2,3,2,2)
8. Elvis Avgucevics 2+1 (0,0,1,1*)
9. Artjoms Trofimovs 10+1 (2*,3,2,3)

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów 20
1. Patryk Rolnicki 8+1 (2,3,1*,2)
2. Przemysław Konieczny 1+1 (1*,0,-,-)
3. Mateusz Cierniak 9+1 (2*,2,2,3)
22. Dawid Rempała 2+1 (2*,0)

V. MRGARDEN GKM Grudziądz 16
19. Damian Lotarski 5+1 (-,2,1,2*)
20. Kamil Wieczorek 6 (1,3,2,-)
21. Denis Zieliński 0 (0,-,0,0)
28. Dawid Wawrzyniak 5+1 (0,2*,3)

VI. FOGO Unia Leszno 13
13. Szymon Szlauderbach 8 (1,2,2,3)
14. Kacper Pludra 1 (0,d,1,w)
15. Krzysztof Sadurski 2 (d,1,1,0)

VII. Speed Car Motor Lublin 12
4. Wiktor Lampart 10 (3,1,3,3)
5. Miłosz Cichy 2 (0,0,1,1)
6. Kacper Gosik 0 (0,0,w,u)

Bieg po biegu:
1. (70,58) Lampart, Rolnicki, Konieczny, Cichy
2. (70,25) Bovgdanowicz, Mihailovs, Krakowiak, Avgucevics
3. (72,04) Żupiński, Kossakowski, Szlauderbach, Pludra
4. (70,20) Rolnicki, Cierniak, Wieczorek, Wawrzyniak
5. (70,75) Mihailovs, Trofimovs, Lampart, Gosik
6. (70,25) Stalkowski, Szlauderbach, Krakowiak, Sadurski – d/start
7. (71,54) Turowski, Lotarski, Żupiński, Zieliński
8. (71,42) Trofimovs, Rolnicki, Cierniak, Avgucevics
9. (70,79) Lampart, Bogdanowicz, Stalkowski, Gosik
10. (72,03) Wieczorek, Wawrzyniak, Sadurski, Pludra – d
11. (71,12) Kossakowski, Cierniak, Żupiński, Konieczny
12. (71,46) Lampart, Szlauderbach, Pludra, Cichy
13. (72,08) Kossakowski, Trofimovs, Avgucevis, Turowski – u
14. (71,69) Stalkowski, Wieczorek, Bogdanowicz, Zieliński
15. (71,63) Cierniak, Rempała, Sadurski, Pludra –w/su
16. (72,54) Kossakowski, Turowski, Cichy, Gosik – w/u
17. (72,36) Trofimovs, Mihailovs, Lotarski, Zieliński
18. (72,01) Bogdanowicz, Rolnicki, Krakowiak, Rempała
19. (73,69) Wawrzyniak, Lotarski, Cichy, Gosik – u4
20. (71,99) Szlauderbach, Mihailovs, Avgucevics, Sadurski
21. (71,93) Stalkowski, Żupiński, Turowski, Krakowiak – d/start

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST