Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki czwarte w Krośnie

06/24/2019 21:04:49
Marcin Michoń

Bocar Włókniarz Częstochowa triumfował w zaległej V rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Krośnie. Częstochowianie zapisali na swoim koncie komplet punktów.

Czwarte miejsce zajęli juniorzy Unii Tarnów. Jaskółki musiały radzić sobie w Krośnie bez lidera formacji młodzieżowej Mateusza Cierniaka. Pod Jego nieobecność osiem oczek wywalczył Dawid Rempała, sześć Przemysław Konieczny, a dwa dorzucił Mateusz Gzyl.

I. Bocar Włókniarz Częstochowa: 30 punktów

13. Michał Gruchalski (3,3,3,3) 12
14. Mateusz Świdnicki (2,2,2,2) 8
15. Bartłomiej Kowalski (3,3,2,2) 10
23. brak zawodnika

II. Lokomotiv Daugavpils: 22 punkty
10. Elvis Awgucewicz (1,2,3,1) 7
11. Daniił Kołodinski (3,3,2,2) 10
12. Rudolf Sprogis (2,3,0,0) 5
22. brak zawodnika

III. Bogdanka Motor Lublin: 17 punktów
7. Wiktor Trofimow jr (2,3,3,3) 11
8. Maciej Kuromonow (1,2,2,1) 6
9. Kacper Gosik (D4,NS,NS,NS) 0
21. brak zawodnika

IV. Unia Tarnów: 16 punktów
4. Mateusz Gzyl (W/2min.,1,0,1) 2
5. Przemysław Konieczny (2,0,1,3) 6
6. Dawid Rempała (3,1,3,1) 8
20. brak zawodnika

V. Wilki Krosno: 13 punktów
1. Mateusz Majcher (1,2,1,1) 5
2. Patryk Zieliński (3,1,1,1) 6
3. Łukasz Szczęsny (0,D4,2,0) 2
19. brak zawodnika

VI. Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice: 10 punktów
16. Krystian Stefanów (-,2,0,2) 4
17. Mateusz Pacek (-,1,1,3) 5
18. Marcel Krzykowski (1,T,T,NS) 1
24. Dawid Kołodziej (0,0,0,W/2min.) 0

Bieg po biegu:
1. (72,22) Zieliński, Konieczny, Majcher, Gzyl (W/2min.)
2. (70,25) Kołodinski, Trofimow jt, Awgucewicz, Gosik (D4)
3. (69,75) Kowalski, Świdnicki, Krzykowski, Kołodziej
4. (71,87) Kołodinski, Sprogis, Zieliński, Szczęsny
5. (69,78) Gruchalski, Kowalski, Kuromonow
6. (72,22) Rempała, Stefanów, Gzyl, Kołodziej
7. (71,50) Trofimow jr, Majcher, Zieliński
8. (73,00) Sprogis, Awgucewicz, Pacek, Kołodziej, Krzykowski (T)
9. (70,31) Kowalski, Świdnicki, Rempała, Konieczny
10. (72,56) Trofimow jr, Kuromonow, Pacek, Stefanów
11. (71,09) Gruchalski, Świdnicki, Zieliński, Szczęsny (D4)
12. (72,10) Awgucewicz, Kołodinski, Konieczny, Gzyl
13. (75,09) Pacek, Szczęsny, Majcher, Kołodziej (W/2min.), Krzykowski (T)
14. (70,91) Gruchalski, Świdnicki, Awgucewicz, Sprogis
15. (72,13) Rempała, Kuromonow, Gzyl
16. (71,03) Trofimow jr, Kołodinski, Kuromonow, Sprogis
17. (72,75) Konieczny, Stefanów, Rempała
18. (70,84) Gruchalski, Kowalski, Majcher, Szczęsny

 

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST