Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki czekają na licencję

02/14/2014 0:00:00
Redakcja


Unia Tarnów ŻSSA
do 15 lutego miała czas na uregulowanie wszystkich zobowiązań wobec zawodników oraz innych podmiotów. Wszystkie zaległości zostały już spłacone i teraz Jaskółki czekają na otrzymanie licencji bezwarunkowej na bieżący sezon.

Rzecznik Klubu potwierdza spłatę zaległości, która była możliwa dzięki dużemu wsparciu Grupy Azoty, a także wyjaśnia ciągły brak licencji bezwarunkowej. – W tej chwili jedyną przeszkodą w otrzymaniu licencji jest decyzja Trybunału PZM w sprawie Łukasza Lesiaka. Dostaliśmy sygnały, że być może w najbliższych dniach ta sprawa zostanie rozpatrzona przez związek, jednak nie mamy takiej pewności. Już w zeszłym tygodniu złożyliśmy do PZM wszelkie dokumenty potwierdzające uregulowanie naszych zobowiązań i m.in. dzięki wsparciu ze strony Głównego Partnera Grupy Azoty ze spokojem czekamy na wieści z PZM – wyjaśnił Łukasz Izak.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST