PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki czekają na licencję

02/14 0:00:00
Redakcja


Unia Tarnów ŻSSA
do 15 lutego miała czas na uregulowanie wszystkich zobowiązań wobec zawodników oraz innych podmiotów. Wszystkie zaległości zostały już spłacone i teraz Jaskółki czekają na otrzymanie licencji bezwarunkowej na bieżący sezon.

Rzecznik Klubu potwierdza spłatę zaległości, która była możliwa dzięki dużemu wsparciu Grupy Azoty, a także wyjaśnia ciągły brak licencji bezwarunkowej. – W tej chwili jedyną przeszkodą w otrzymaniu licencji jest decyzja Trybunału PZM w sprawie Łukasza Lesiaka. Dostaliśmy sygnały, że być może w najbliższych dniach ta sprawa zostanie rozpatrzona przez związek, jednak nie mamy takiej pewności. Już w zeszłym tygodniu złożyliśmy do PZM wszelkie dokumenty potwierdzające uregulowanie naszych zobowiązań i m.in. dzięki wsparciu ze strony Głównego Partnera Grupy Azoty ze spokojem czekamy na wieści z PZM – wyjaśnił Łukasz Izak.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez