PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jaskółki bez awansu do Złotego Kasku

04/10 19:21:59
Przemysław Frączek

Dziś odbyły się eliminacje do Złotego Kasku. O sporym pechu może mówić Jakub Jamróg. Nasz zawodnik wystartował w eliminacjach do Złotego Kasku w Gdańsku. Zdobył 9 punktów i zajął 8 miejsce. Kuba walczył o awans do ostatniego wyścigu. W decydującym momencie przytrafił mu się jednak defekt motocykla, w wyniku którego zaliczył upadek. Sędzia musiał wykluczyć Jamroga, co zaowocowało brakiem awansu. W zawodach wziął udział także Artur Mroczka, ale nie wyjechał ani raz spod taśmy. Najpierw w pierwszym swoim starcie zanotował jej dotknięcie, a w drugim maszyna zdefektowała mu tuż przed startem. Mroczka nie pojawił się już więcej na torze. Awans uzyskali: Dominik Kubera, Dawid Lampart, Krzysztof Buczkowski i Oskar Fajfer.

1. Dominik Kubera – 12 (1,2,3,3,3)
2. Dawid Lampart – 12 (2,3,2,3,2)
3. Krzysztof Buczkowski – 11+3 (2,2,2,3,2)
4. Oskar Fajfer – 11+2 (0,3,2,3,3)
—-
5. Krystian Pieszczek – 11+1 (1,2,3,2,3)
6. Kacper Gomólski – 11+0 (3,1,3,2,2)
7. Michał Szczepaniak – 9 (3,1,2,0,3)
8. Jakub Jamróg – 9 (2,3,3,1,w)
9. Paweł Przedpełski – 7 (3,3,1,0,d)
10. Szymon Woźniak – 6 (3,0,1,1,1)
11. Mirosław Jabłoński – 6 (2,1,1,1,1)
12. Dominik Kossakowski – 4 (0,2,0,2,0)
13. Marcin Jędrzejewski – 4 (1,0,0,2,1)
14. Igor Kopeć-Sobczyński – 3 (1,1,0,1,0)
15. Wiktor Lampart – 2 (0,w,2)
16. Tomasz Gapiński – 2 (0,d,1,d,1)
17. Marcin Kościelski – 0 (0,0)
18. Artur Mroczka0 (t,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. (64,82) Szczepaniak, Buczkowski, Pieszczek, Fajfer
2. (64,25) Woźniak, Jabłoński, Jędrzejewski, Gapiński
3. (64,87) Gomólski, Lampart, Kubera, Kossakowski
4. (65,00) Przedpełski, Jamróg, Kopeć-Sobczyński, Lampart, Mroczka (t)
5.
(65,03) Przedpełski, Kossakowski, Szczepaniak, Woźniak
6. (65,50) Jamróg, Pieszczek, Gomólski, Gapiński (d4)
7. (65,31) Fajfer, Kubera, Kopeć-Sobczyński, Jędrzejewski, Mroczka (w/2 min.)
8.
(65,78) Lampart, Buczkowski, Jabłoński, Kościelski
9. (65,75) Kubera, Szczepaniak, Gapiński, Lampart (w/su)
10. (65,72) Pieszczek, Lampart, Woźniak, Kopeć-Sobczyński
11. (65,53) Jamróg, Fajfer, Jabłoński, Kossakowski
12. (65,85) Gomólski, Buczkowski, Przedpełski, Jędrzejewski
13. (66,72) Lampart, Jędrzejewski, Jamróg, Szczepaniak
14. (65,94) Kubera, Pieszczek, Jabłoński, Przedpełski
15. (65,78) Fajfer, Gomólski, Woźniak, Kościelski
16. (66,22) Buczkowski, Kossakowski, Kopeć-Sobczyński, Gapiński (d4)
17. (66,15) Szczepaniak, Gomólski, Jabłoński, Kopeć-Sobczyński
18. (66,60) Pieszczek, Lampart, Jędrzejewski, Kossakowski
19. (66,10) Fajfer, Lampart, Gapiński, Przedpełski (d4)
20. (65,72) Kubera, Buczkowski, Woźniak, Jamróg (w/u2)

Bieg dodatkowy. (65,75) Buczkowski, Fajfer, Pieszczek, Gomólski

Awansu nie udało się uzyskać również Patrykowi Rolnickiemu. Nasz zawodnik wziął udział w eliminacjach w Ostrowie. Patryk zdobył tylko 2 punkty i zajął ostatnie, 16 miejsce. Zawody wygrał Krzysztof Kasprzak, a oprócz niego awans uzyskali także Jarosław Hampel, Grzegorz Zengota i Mateusz Szczepaniak.

Wyniki:
1. Krzysztof Kasprzak – 14 (3,3,2,3,3)
2. Jarosław Hampel – 13 (3,3,3,3,1)
3. Grzegorz Zengota – 13 (3,2,3,2,3)
4. Mateusz Szczepaniak – 11 (3,1,2,2,3)
—-
5. Piotr Protasiewicz – 10 (1,3,3,1,2)
6. Tobiasz Musielak – 9 (d,2,3,1,3)
7. Tomasz Jędrzejak – 9 (2,1,1,3,2)
8. Damian Baliński – 7 (2,1,2,2,0)
9. Adrian Miedziński – 7 (2,0,2,1,2)
10. Marcin Nowak – 6 (0,3,0,3,0)
11. Kamil Brzozowski – 5 (2,2,1,d,0)
12. Adrian Gała – 4 (1,0,0,2,1)
13. Zbigniew Suchecki – 4 (1,1,1,0,1)
14. Adrian Cyfer – 3 (1,2,0,0,0)
15. Patryk Dolny – 3 (0,0,1,1,1)
16. Patryk Rolnicki – 2 (0,0,0,d,2)

Bieg po biegu:
1. (66,78) Kasprzak, Brzozowski, Suchecki, Dolny
2. (66,51) Zengota, Jędrzejak, Protasiewicz, Rolnicki
3. (66,90) Hampel, Baliński, Gała, Nowak
4. (67,00) Szczepaniak, Miedziński, Cyfer, Musielak (d4)
5. (67,93) Hampel, Brzozowski, Jędrzejak, Miedziński
6. (66,62) Kasprzak, Zengota, Szczepaniak, Gała
7. (66,92) Protasiewicz, Musielak, Baliński, Dolny
8. (66,88) Nowak, Cyfer, Suchecki, Rolnicki
9. (68,70) Zengota, Baliński, Brzozowski, Cyfer
10. (66,91) Musielak, Kasprzak, Jędrzejak, Nowak
11. (67,74) Hampel, Szczepaniak, Dolny, Rolnicki
12. (68,43) Protasiewicz, Miedziński, Suchecki, Gała
13. (68,53) Nowak, Szczepaniak, Protasiewicz, Brzozowski (d4)
14. (68,22) Kasprzak, Baliński, Miedziński, Rolnicki (d4)
15. (68,56) Jędrzejak, Gała, Dolny, Cyfer
16. (68,03) Hampel, Zengota, Musielak, Suchecki
17. (69,59) Musielak, Rolnicki, Gała, Brzozowski
18. (68,93) Kasprzak, Protasiewicz, Hampel, Cyfer
19. (69,12) Zengota, Miedziński, Dolny, Nowak
20. (69,46) Szczepaniak, Jędrzejak, Suchecki, Baliński

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez