Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Janusz Kołodziej: Nowe tłumiki to miód malina

13/03/2015 13:11:32
Dawid Duda

Janusz Kołodziej nie kryje wielkiej radości, że po zimowej przerwie znów może trenować. Zadowolenie „Koldiego” jest tym większe, że jeździ na przelotowych tłumikach, których nie może się nachwalić.
W środę i czwartek Janusz Kołodziej wraz ze swoimi kolegami trenował na torze w Ostrowie Wielkopolskim. – To są moje początkowe jazdy w tym roku. Jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony, bo w końcu można było założyć kask na głowę, ubrać rękawice i gogle oraz wsiąść na motocykl i pojeździć. Jeden z lepszych dni w tym roku, bo mogę ponownie robić to co lubię – powiedział Janusz Kołodziej.

Przed sezonem 2015 żużlowcy testują nie tylko nowy sprzęt, ale przede wszystkim wracają do przelotowych tłumików. – Co sezon coś się testuje i sprawdza. Jak nie nowy silnik, to jakieś nowe ustawienia. To jest normalne. W tym sezonie faktycznie jest to jeszcze ciekawsze, bo są nowe tłumiki i jak wiadomo z różnych stron te oczekiwania są zróżnicowane. Na pewno wielu zawodników, kiedy jest ciekawych tych nowości, zaczyna jeszcze wcześniej jazdę i testy – dodał nasz rozmówca.

Janusz Kołodziej w Ostrowie trenował na tłumiku rodzimej produkcji. – W tym momencie miałem możliwość pojeżdżenia na Poldemie, bo innego tłumika jeszcze nie posiadam. Bardzo się cieszę, bo jest różnica i progres. Jak dla mnie ta różnica jest naprawdę ogromna. Wiadomo, że jeździłem na razie tylko na torze w Ostrowie. Były jednakowe warunki i żeby to wszystko obiektywniej ocenić, trzeba pojeździć w różnych warunkach. Jak dla mnie nowe tłumiki to miód malina i „micha” cieszy się podczas jazdy – podkreślił „Koldi”.

źródło: sportowefakty.pl/zuzel

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST