Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Janusz Kołodziej i Martin Vaculik kolejny rok w Unii Tarnów!

14/11/2013 0:00:00
Redakcja

Dzisiaj w siedzibie Klubu podpisano pierwsze kontrakty na nowy sezon. Nową umowę zawarli kapitan JaskółekJanusz Kołodziej oraz Indywidualny Mistrz EuropyMartin Vaculik.

Dla Janusza Kołodzieja będzie to już trzynasty rok w barwach Jaskółek. Niedawno zakończony sezon był dla wychowanka tarnowskiej Unii bardzo udany. Pomimo nieudanego początku rozgrywek druga jego część była już dużo lepsza. Janusz Kołodziej nie tylko poprowadził Jaskółki do brązowego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski, ale także w pięknym stylu wywalczył swój trzeci w karierze tytuł Indywidualnego Mistrza Polski. – Bardzo się cieszę, że zostaje w Tarnowie. Będziemy mieć ciekawą, młodą drużynę i postaramy się powalczyć o dobry wynik. Dziękuję kibicom za wsparcie w sezonie 2013. Liczymy na Wasz gorący doping w nowym sezonie – powiedział Janusz Kołodziej.

Z kolei Martin Vaculik piąty rok z rzędu będzie bronił barw Unii Tarnów. Słowak bardzo dobrze czuje się w Tarnowie, co wielokrotnie podkreślał i nie chciał w przerwie zimowej zmieniać otoczenia. Martin w minionym roku był stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix. Niestety nie spisywał się tam dobrze. Dużo lepiej ułożył się dla niego cykl SEC. Słowak w bardzo dobrym stylu wywalczył złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy. Pomimo, że w Enea Ekstralidze Martin Vaculik nie spisywał się dobrze włodarze Klubu mają nadzieję, że w przyszłym roku Słowak będzie tak skuteczny jak w złotym sezonie 2012. – Cieszę się z podpisania kontaktu w Tarnowie, zwłaszcza, że będzie to mój piąty sezon z Jaskółką na plastronie. Udało nam się z działaczami dojść do porozumienia i będę w przeszłym roku zdobywał punkty dla Tarnowa. Zrobię wszystko żeby jak najlepiej punktować dla zespołu. Mam nadzieję, że sezon 2013 to już historia i wyniki będą zdecydowanie lepsze zarówno dla mnie jak i dla całej drużyny – powiedział Martin Vaculik.

Powoli zaczyna się kształtować skład zespołu Unii Tarnów na sezon 2014. Zadowolenia z tego faktu nie kryje Prezes Spółki. – Utrzymanie trzonu drużyny było i jest naszym priorytetem. Do tej grupy zawodników zalicza się zarówno Janusz jak i Martin. Życzylibyśmy sobie, aby Janusz był od początek przyszłego sezonu w takiej dyspozycji jak zakończył miniony rok startów i był prawdziwym liderem zespołu. Liczymy, że po niezbyt udanym sezonie 2013 Martin odbuduje się i będzie ważnym ogniwem zespołu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dość szybko udało nam się dojść do porozumienia z zawodnikami i w dniu dzisiejszym podpisaliśmy kontrakty – powiedział Łukasz Sady.

Wkrótce do wspomnianej dwójki dołączą kolejni żużlowcy. O szczegółach będziemy informować.
Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST