Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Jakub Jamróg na 11. miejscu w Motali

09/30 0:17:22
Przemysław Frączek

W szwedzkiej Motali rozegrano dziś 2. rundę Speedway Diamond Cup. Zwyciężył faworyt, Greg Hancock przed Nielsem Kristianem Iversenem i Linusem Sundstroemem. 11 miejsce zajął Jakub Jamróg. Nasz zawodnik zdobył 6 punktów, a na zakończenie zajął 3 miejsce w finale „C”. W zawodach startował również nasz wychowanek Edward Mazur. Zajął on jednak odległe 15 miejsce zdobywając 3 punkty.

Klasyfikacja zawodów:
1. Greg Hancock (USA) – (2,3,2,3,3) 13+1 miejsce w finale „A”
2. Niels K. Iversen (Dania) – (3,3,0,3,3) 12+2 miejsce w finale „A”
3. Linus Sundstroem (Szwecja) – (3,3,3,3,2) 14+3 miejsce w finale „A”
4. Andreas Lyager (Dania) – (1,1,2,3,3) 10+4 miejsce w finale „A”
5. Jonas Davidsson (Szwecja) – (0,1,3,2,2) 8+1 miejsce w finale „B”
6. Kim Nilsson (Szwecja) – (3,0,1,1,3) 8+2 miejsce w finale „B”
7. Oliver Berntzon (Szwecja) – (1,3,1,1,2) 8+3 miejsce w finale „B”
8. Tomasz Gapiński (Polska) – (2,1,3,2,0) 8+4 miejsce w finale „B”
9. David Bellego (Francja) – (2,2,0,2,1) 7+1 miejsce w finale „C”
10. Krystian Pieszczek (Polska) – (0,2,3,1,1) 7+2 miejsce w finale „C”
11. Jakub Jamróg (Polska) – (1,2,2,0,1) 6+3 miejsce w finale „C”
12. Anton Karlsson (Szwecja) – (3,0,2,0,2) 7+4 miejsce w finale „C”
13. Ludvig Lindgren (Szwecja) – (1,0,1,2,0) 4+1 miejsce w finale „D”
14. Wadim Tarasienko (Rosja) – (0,2,1,1,1) 5+2 miejsce w finale „D”
15. Edward Mazur (Polska) – (2,1,0,0,0) 3+ns w finale „D”
16. Johan Jensen (Szwecja) – (0,0,0,W,-) 0+ns w finale „D”

Bieg po biegu:
1. Sundstroem, Bellego, Lindgen, Davidsson
2. Karlsson, Mazur, Jamróg, Jensen
3. Iversen, Hancock, Lyager, Pieszczek
4. Nilsson, Gapiński, Berntzon, Tarasienko
5. Iversen, Tarasienko, Mazur, Lindgren
6. Berntzon, Pieszczek, Davidsson, Jensen
7. Sundstroem, Jamróg, Lyager, Nilsson
8. Hancock, Bellego, Gapiński, Karlsson
9. Gapiński, Lyager, Lindgren, Jensen
10. Davidsson, Hancock, Nilsson, Mazur
11. Sundstroem, Karlsson, Berntzon, Iversen
12. Pieszczek, Jamróg, Tarasienko, Bellego
13. Hancock, Lindgren, Berntzon, Jamróg
14. Lyager, Davidsson, Tarasienko, Karlsson
15. Sundstroem, Gapiński, Pieszczek, Mazur
16. Iversen, Bellego, Nilsson, Jensen (W)
17. Nilsson, Karlsson, Pieszczek, Lindgren
18. Iversen, Davidsson, Jamróg, Gapiński
19. Hancock, Sundstroem, Tarasienko, Jensen (ns)
20. Lyager, Berntzon, Bellego, Mazur

Finał D:
21. Lindgren, Tarasienko, Mazur (ns), Jensen (ns)

Finał C:
22. Bellego, Pieszczek, Jamróg, Karlsson

Finał B:
23. Davidsson, Nilsson, Berntzon, Gapiński

Finał A:
24. Hancock, Iversen, Sundstroem, Lyager

Wyniki: www.speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez