W sobotę 25 lipca o godzinie 19:15 Unia Tarnów podejmie w Jaskółczym Gnieździe beniaminka eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej – Abramczyk Polonię Bydgoszcz. Bilety na to spotkanie dostępne są zgodnie z reżimem sanitarnym TYLKO online. W dniu zawodów kasy będą nieczynne!
Cennik biletów online:
Trybuna główna – 50zł
Pozostała część stadionu (normalny) – 35 zł
Pozostała część stadionu (ulgowy) – 25 zł
Program zawodów – 10 zł (do nabycia w Sklepie Kibica pod Trybuną Główną w dniu zawodów od 17:15)
Obowiązują karnety oraz zaproszenia!
Bilety do nabycia online na www.bilety.unia.tarnow.pl.
UWAGA: Należy mieć wydrukowany (lub na smartfonie) bilet z kodem kreskowym! Przy wydruku proszę zwrócić uwagę na marginesy drukarki, aby kod kreskowy był wydrukowany w całości.
Bilety ulgowe przysługują: emerytom, rencistom, dzieciom, młodzieży szkolnej oraz studentom do 25-go roku życia (rocznik 1995) za okazaniem ważnego dokumentu poświadczającego do ulgi. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, aż do odwołania nie obowiązują bilety zerowe dla dzieci do lat 7 (wejście na bilet).
Informujemy, że każda uprawniona do biletu ulgowego osoba będzie musiała poświadczyć możliwość korzystania z ulgi ważnym dokumentem (legitymacja szkolna, studencka itp.). Będzie to bezwzględnie sprawdzane przy wejściu na stadion.
Otwarcie bram stadionu o godzinie 17:15
Próba toru: 18:45
Ze względu na obostrzenia sanitarne nie będzie prezentacji przed zawodami!
Pierwszy bieg: 19:15
Bilety będą nienumerowane – należy zajmować miejsca zgodnie z regulaminem sanitarnym.
- Każda osoba wchodząca na stadion – imprezę masową akceptuje zagrożenie związane z możliwością zarażenia COVID-19. Klub nie ponosi odpowiedzialności w przypadku zarażenia. Dodatkowo każda osoba wchodząca na stadion musi posiadać maseczkę lub przyłbicę zakrywającą usta i nos.
- Na mecz uprawnionymi będą wyłącznie kibice posiadający zakupiony karnet, zaproszenie lub bilet online. W dniu meczu kasy stadionowe będą nieczynne i nie będzie można nabyć wejściówki.
- Przy każdym wejściu na stadion zapewnione zostaną czynności związane z kontrolą dostępu na stadion – oznaczenia wskazujące dystans pomiędzy osobami oczekującymi w kolejce.
- Zgodnie z wytycznymi PZM osoby uczestniczące w meczu zobowiązane są do zachowania bezpiecznej odległości pomiędzy sobą – minimum 2 metry.
- Obowiązkowo każda osoba wchodząca na stadion zostanie poddana dezynfekcji rąk.
- Dla publiczności udostępniony jest pierwszy i drugi łuk oraz Trybuna Główna (sektor Gości będzie zamknięty). Kibice uprawnieni do wejścia na stadion mogą wchodzić bramami – od ulicy Zbylitowskiej oraz Czerwonych Klonów (przy zachowaniu wszystkich środków ostrożności tj. zachowaniu odstępu, dezynfekcji rąk i posiadania maseczki zakrywającej usta i nos do czasu zajęcia miejsca).
- Po wejściu na stadion każdy zobowiązany jest do zajęcia udostępnionego miejsca. Pracownicy Służby porządkowej uprawnieni są do kontroli prawidłowego zajmowania miejsc.
- W trakcie meczu jest bezwzględny zakaz przemieszczania się pomiędzy sektorami.
- Pracownicy służby porządkowej będą kładli nacisk, aby każdy uczestnik meczu do czasu zajęcia miejsca miał założoną maseczkę zakrywającą usta i nos.
- Dla publiczności na Trybunie Głównej udostępnione będzie co czwarte krzesełko. Z kolei w niższych rzędach należy siadać na szachownicę zgonie z nowymi wytycznymi. Na łukach należy zachować bezpieczny dystans 2m.
- Zarządzaniem wejścia do toalet odpowiedzialni będą pracownicy służby porządkowej, którzy zgodnie z wytycznymi będą pilnować limitów wejść.
- Po zakończonym meczu w pierwszej kolejności o opuszczenie stadionu poproszone zostaną osoby zajmujące miejsca na pierwszym i drugim łuku począwszy od miejsc znajdujących się w najwyższych rzędach, a następnie Trybuna Główna. Nadzór na opuszczaniem stadionu sprawować będzie służba porządkowa.
- Rekomendujemy, aby na mecz nie przynosić bagażu podręcznego ze względu na brak depozytu.
Unia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.