Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„I TY Możesz zostać żużlowcem” już w niedzielę!

11/06 0:00:00
Redakcja

W najbliższą niedzielę 9 listopada o godzinie 13:00 na mini torze w Mościcach odbędzie się impreza organizowana przez UKS Jaskółki Tarnów wraz z Urzędem Miasta Tarnowa oraz firmą TEK-PAK pod hasłem „I TY możesz zostać żużlowcem”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 6-go roku życia do udziału we wspólnym treningu otwartym. Na mini torze żużlowym obok hali Jaskółka będzie możliwość jazdy zarówno na własnych motocyklach jak również na mini żużlowych pod okiem trenerów. Dla uczestników imprezy przygotowane zostały gadżety promocyjno-reklamowe.

Imprezę uatrakcyjnią pokazy sprzętu ratowniczego Tarnowskich Strażaków oraz zabytkowe motocykle żużlowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy na mini torze w Mościcach!!! Do zobaczenia!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez