PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„I TY Możesz zostać żużlowcem” już w niedzielę!

11/06 0:00:00
Redakcja

W najbliższą niedzielę 9 listopada o godzinie 13:00 na mini torze w Mościcach odbędzie się impreza organizowana przez UKS Jaskółki Tarnów wraz z Urzędem Miasta Tarnowa oraz firmą TEK-PAK pod hasłem „I TY możesz zostać żużlowcem”.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci w wieku od 6-go roku życia do udziału we wspólnym treningu otwartym. Na mini torze żużlowym obok hali Jaskółka będzie możliwość jazdy zarówno na własnych motocyklach jak również na mini żużlowych pod okiem trenerów. Dla uczestników imprezy przygotowane zostały gadżety promocyjno-reklamowe.

Imprezę uatrakcyjnią pokazy sprzętu ratowniczego Tarnowskich Strażaków oraz zabytkowe motocykle żużlowe. Zapraszamy do wspólnej zabawy na mini torze w Mościcach!!! Do zobaczenia!

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-startokocim

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcastoramacarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez