Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Grupa Azoty z UKS Jaskółki Tarnów!

07/22/2015 12:28:46
Redakcja

W poniedziałek podpisana została umowa pomiędzy Grupą Azoty, a UKS Jaskółki Tarnów. Dzięki współpracy, która obejmie okres dwóch najbliższych lat tarnowski klub mini-żużlowy może kontynuować rozwój oraz stworzyć jeszcze lepsze warunki do rozwoju młodych talentów.

Warto zaznaczyć, że Grupa Azoty, zgodnie z zapowiedziami, przeznacza od 2015 r. większe środki finansowe na szkolenie dzieci i młodzieży, poczuwając się do odpowiedzialności za młode pokolenie sportowców.

– W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Grupą Azoty. Był to dla naszego klubu bardzo ważny dzień, gdyż zaufała nam duża firma. Dzięki współpracy będziemy mogli prężniej się rozwijać. Cieszymy się, że przedstawiciele Grupy Azoty zauważyli naszą dotychczasową pracę i osiągnięcia naszych podopiecznych. Wspólnie chcemy zbudować drużynę Unii Tarnów, w której ogromne znaczenie będą mieli nasi wychowankowie. Ponadto UKS i Grupa Azoty zdają sobie sprawę, że sport jest idealnym sposobem na rozwój, kształtowanie charakteru i odpowiednim przygotowaniem do dorosłego życia – powiedział trener, Mirosław Cierniak.

UKS wspierany jest przez Grupę Azoty w ramach programu Grupa Azoty Start, który jest kompleksowym programem sportowo-społecznym, mającym na celu odkrywanie talentów przez wsparcie dzieci i młodzieży, skupionej w klubach sportowych, które marzą o osiąganiu najlepszych wyników w różnych dyscyplinach sportu. Dobry start to dla wielu z nich początek drogi do mistrzostwa i osobistego rozwoju. Przypomnijmy, że Grupa Azoty wsparła już wcześniej m.in. szkółkę żużlową prowadzoną przez ŻSSA Unia Tarnów.

Ciągle prowadzone są zapisy do szkółki UKS Jaskółki Tarnów. Jeśli masz od 8 do 14 lat i chcesz spełniać swoje marzenia – dołącz do nas! Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na torze mini-żużlowym w Tarnowie-Mościcach. Informacje i zapisy pod numerem tel. 502 374 065 bądź na stronie internetowej: www.zuzel.program-start.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST