Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Grupa Azoty z UKS Jaskółki Tarnów!

22/07/2015 12:28:46
Redakcja

W poniedziałek podpisana została umowa pomiędzy Grupą Azoty, a UKS Jaskółki Tarnów. Dzięki współpracy, która obejmie okres dwóch najbliższych lat tarnowski klub mini-żużlowy może kontynuować rozwój oraz stworzyć jeszcze lepsze warunki do rozwoju młodych talentów.

Warto zaznaczyć, że Grupa Azoty, zgodnie z zapowiedziami, przeznacza od 2015 r. większe środki finansowe na szkolenie dzieci i młodzieży, poczuwając się do odpowiedzialności za młode pokolenie sportowców.

– W poniedziałek podpisaliśmy umowę z Grupą Azoty. Był to dla naszego klubu bardzo ważny dzień, gdyż zaufała nam duża firma. Dzięki współpracy będziemy mogli prężniej się rozwijać. Cieszymy się, że przedstawiciele Grupy Azoty zauważyli naszą dotychczasową pracę i osiągnięcia naszych podopiecznych. Wspólnie chcemy zbudować drużynę Unii Tarnów, w której ogromne znaczenie będą mieli nasi wychowankowie. Ponadto UKS i Grupa Azoty zdają sobie sprawę, że sport jest idealnym sposobem na rozwój, kształtowanie charakteru i odpowiednim przygotowaniem do dorosłego życia – powiedział trener, Mirosław Cierniak.

UKS wspierany jest przez Grupę Azoty w ramach programu Grupa Azoty Start, który jest kompleksowym programem sportowo-społecznym, mającym na celu odkrywanie talentów przez wsparcie dzieci i młodzieży, skupionej w klubach sportowych, które marzą o osiąganiu najlepszych wyników w różnych dyscyplinach sportu. Dobry start to dla wielu z nich początek drogi do mistrzostwa i osobistego rozwoju. Przypomnijmy, że Grupa Azoty wsparła już wcześniej m.in. szkółkę żużlową prowadzoną przez ŻSSA Unia Tarnów.

Ciągle prowadzone są zapisy do szkółki UKS Jaskółki Tarnów. Jeśli masz od 8 do 14 lat i chcesz spełniać swoje marzenia – dołącz do nas! Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na torze mini-żużlowym w Tarnowie-Mościcach. Informacje i zapisy pod numerem tel. 502 374 065 bądź na stronie internetowej: www.zuzel.program-start.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST