Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Grupa Azoty Głównym Partnerem Unii Tarnów ŻSSA

06/02/2014 0:00:00
Redakcja

W ostatnich dniach stycznia została sfinalizowana umowa dot. akcji promocyjno-reklamowej pomiędzy Grupą Azoty S.A a Unią Tarnów Żużlową Sportową Spółką Akcyjna. To już kolejny rok współpracy trzykrotnego drużynowego Mistrza Polski na żużlu z potentatem branży chemicznej w Europie.

To m.in. dzięki zaangażowaniu Grupy Azoty, żużlowcy Unii Tarnów w kilku ostatnich sezonach wywalczyli na arenach krajowych i międzynarodowych wiele medali zarówno drużynowych jak i indywidualnych.

Finalizacja umowy z naszym Głównym Partnerem Grupą Azoty to dla nas doskonała wiadomość na kilka tygodni przed rozpoczęciem sezonu żużlowego. Gdy w październiku 2013 wspólnie z Grupą Azoty organizowaliśmy finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który okazał się wielkim sukcesem organizacyjnym i sportowym, liczyliśmy że współpraca będzie kontynuowana. Wsparcie i zaufanie Grupy Azoty jest dla nasz kluczowe. Dołożymy wszelkich starań aby wyniki zespołu, który udało nam się zbudować były satysfakcjonujące dla Kibiców jak również naszego Głównego Partnera – skomentował prezes Unii Tarnów Łukasz Sady.

28 stycznia podpisaliśmy umowę z Unią Tarnów ŻSSA i tym samym staliśmy się Głównym Partnerem żużlowego klubu w sezonie 2014. Zmieniliśmy zasady naszego wsparcia w stosunku do zeszłego roku. Umowa dotyczy klubu a nie poszczególnych zawodników i mamy nadzieję, że promocja Grupy Azoty przez cały zespół będzie gwarantować nam lepszy efekt reklamowo-promocyjny. Nie ukrywamy, że nasze wsparcie było możliwe dzięki przygotowaniu przez Spółkę programu naprawczego pod względem finansów oraz utrzymanie dotychczasowych sponsorów, którzy gwarantują, że budżet będzie dopięty. Liczymy na ciekawy i emocjonujący sezon w wykonaniu tarnowskich Jaskółek. Zapraszamy mieszkańców miasta i regionu do kibicowania naszej drużynie, a zawodnikom życzymy przede wszystkim jazdy bez wypadków i kontuzji oraz drużynowych i indywidualnych sukcesów sportowych – powiedział członek Zarządu Grupy Azoty S.A. Artur Kopeć.

Grupa Azoty (jednostką dominującą jest Grupa Azoty S.A.) to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie. Zajmuje drugą pozycję w UE w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, alkohole OXO czy biel tytanowa mają również silną pozycję sektorze chemicznym znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Grupa Azoty powstała w wyniku kolejnych przejęć krajowych spółek chemicznych. W skład grupy wchodzą takie podmioty jak: Grupa Azoty S.A. (jednostka dominująca), Grupa Azoty Puławy S.A.(GZNF Fosfory, Azoty Adipol), Grupa Azoty Police S.A., Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., ATT Polymers GmbH, Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne, Grupa Azoty Koltar oraz Grupa Azoty Siarkopol.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST