Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Greg Hancock wraca do Tarnowa!

11/21/2013 0:00:00
Redakcja

Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia mediów. Greg Hancock po roku przerwy ponownie będzie zdobywał punkty dla Unii Tarnów.

Po długo trwających negocjacjach Amerykanin przystał na warunki tarnowskiego klubu. – Mogę potwierdzić, że pozytywnie zakończyliśmy negocjacje z Gregiem Hancockiem.  Amerykanin ponownie będzie reprezentował naszą drużynę. Te rozmowy trochę trwały, ale cieszymy się, że wreszcie możemy ogłosić tą wiadomość. Podpis Grega pod kontraktem powinien się znaleźć w najbliższych godzinach – potwierdzi ł rzecznik prasowy Unii Tarnów Łukasz Izak.

Greg Hancock jest jednym z najbardziej doświadczony żużlowców na świecie. W swojej długiej i barwnej karierze dwukrotnie zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Było to w roku 1997 oraz 2011. Warto dodać, że do tej pory wystartował we wszystkich rundach Grand Prix, siedemnaście z nich wygrywając.  W lidze polskiej do tej pory reprezentował osiem klubów. Do Tarnowa wraca po rocznej przerwie. Wcześniej w 2012 roku poprowadził Jaskółki do złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Polski.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST