PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

GŁOSOWANIE #MISSSTARTU2018 (ELIMINACJE)

06/28 9:01:37
Marcin Michoń

Rozpoczęła się IV edycja popularnego konkursu MISS STARTU PGE EKSTRALIGI, w którym wybierane są najpiękniejsze podprowadzające najlepszej żużlowej ligi świata. Do finału konkursu zakwalifikuje się osiem uczestniczek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi, na które oddano największą liczbę głosów w eliminacjach.

Wśród 38 kandydatek znalazły się również podprowadzające Grupy Azoty Unii Tarnów: Arleta Imburska, Angelika Mastela, Wiktoria Mazur, Klaudia Rauer oraz Karolina Wzorek.

Z jednego adresu IP można w ciągu doby oddać jeden głos (eliminacje). Głosowanie poprzez kliknięcie imienia i nazwiska podprowadzającej. Szczegółowy regulamin: speedwayekstraliga.pl (regulaminy). Finał konkursu w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi. Eliminacje zakończą się 29 lipca, finał rozpocznie się 1 września. Ogłoszenie zwyciężczyni konkursu nastąpi do 7 października.

Bezpośredni link do głosowania TUTAJ.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez