Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Ernest Koza: „Dziś to my się cieszymy”

26/07/2020 11:10:53
Redakcja

Ernest Koza był jednam z bohaterów wczorajszego spotkania. 10 punktów i 1 bonus mocno przyczyniły się do zwycięstwa. Jak zauważył nasz zawodnik, dobrze się ułożyło, że tak szybko można już zapomnieć o porażce z eWinner Apatorem ToruńBardzo dobrze kiedy można tak szybko odkuć się po niepowodzeniu. Super, że ten mecz wygraliśmy. Dziś to my się cieszymy – rozpoczął Ernest.

Z tarnowskim żużlem nieodłącznie związany jest Jacek Rempała. Tym razem to Ernest korzysta z jego ogromnego doświadczenia – Ostatnio na pewno trochę zawaliłem. A teraz na samym początku chciałem podziękować Jackowi Rempale, bo jeżdżę na silniku przygotowanym przez niego. Jeździ ze mną na zawody. Bardzo mi pomaga. Podobnie jak mój mechanik Łukasz Burek. Bardzo im dziękuję, bo moja dobra jazda to też duża ich zasługa – powiedział nasz zawodnik

Ernest uważa, że na mecze domowe drużyna zawsze powinna być dobrze przygotowana, ale podkreśla, że brak sparingów mocno utrudnia ten proces – Kiedy jeździmy u siebie to nie powinniśmy mieć problemów z dopasowaniem. To jednak prawda, że sparingi z innymi rywalami zawsze coś więcej pokażą. A tak musieliśmy przystąpić do sezonu z marszu. Fajnie jakby udało się nam wszystkim dobrze rozwinąć, żeby ten sezon mimo wszystko był fajny i udany – wyjaśnił.

Po długim czasie bez jazdy przyszedł czas intensywnych startów, a Ernestowi bardzo to pasuje – Pewnie, że to lubię. Każdy z nas chciałby jeździć jak najwięcej, a nie tylko oglądać zawody. Tak naprawdę teraz mi się bardzo podobają te rozgrywki, że co tydzień mamy jazdę. Dla mnie to super sprawa – zakończył Ernest Koza.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST