Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Elitserien: porażki Indianerny i Vastervik

31/07/2018 21:48:07
Redakcja

Dackarna Malilla pokonała Indianernę Kumla 49-41. Kenneth Bjerre zdobył 8 punktów i 1 bonus. W barwach Indian wystąpił Tai Woffinden, który zmienił barwy w trakcie okienka transferowego opuszczając Masarnę Avesta. Dziś zdobył 12 punktów i 1 bonus, ale nie wystarczyło to na pokonanie dobrze dysponowanych gospodarzy.

Dackarna Malilla49 pkt.
9. Greg Hancock – 14+1 (3,3,3,2*,3)
10. Paweł Przedpełski – 4+1 (2*,2,0,0)
11. Oliver Berntzon – 7+1 (1*,1,3,2,0)
12. Patryk Dudek – 10+1 (2,3,2*,2,1)
13. Maciej Janowski – 9 (3,3,0,3,0)
14. Hans Andersen – 4 (3,1,0)
15. Joel Kling – 1+1 (0,1*,0)

Kumla Indianerna41 pkt.
1. Tai Woffinden – 12+1 (1,2,2,3,3,1*)
2. Kacper Gomólski – 0 (0,0,-,-)
3. Kenneth Bjerre8+1 (3,1*,1,0,3)
4. Anders Thomsen – 9+1 (0,3,2,1*,1,2)
5. Vaclav Milik – 8+1 (2,1,2,1,2*)
6. Ludvig Lindgren – 3+1 (2,0,1*)
7. Victor Palovaara – 1+1 (1*,0,d)

Bieg po biegu:
1. Hancock, Przedpełski, Woffinden, Gomólski – 5:1 – (5:1)
2. Andersen, Lindgren, Palovaara, Kling – 3:3 – (8:4)
3. Bjerre, Dudek, Berntzon, Thomsen – 3:3 – (11:7)
4. Janowski, Milik, Andersen, Palovaara – 4:2 – (15:9)
5. Thomsen, Przedpełski, Kling, Lindgren – 3:3 – (18:12)
6. Dudek, Woffinden, Berntzon, Gomólski – 4:2 – (22:14)
7. Hancock, Thomsen, Bjerre, Przedpełski – 3:3 – (25:17)
8. Berntzon, Dudek, Milik, Palovaara (d) – 5:1 – (30:18)
9. Janowski, Woffinden, Thomsen, Andersen – 3:3 – (33:21)
10. Hancock, Milik, Lindgren, Kling – 3:3 – (36:24)
11. Woffinden, Dudek, Bjerre, Janowski – 2:4 – (38:28)
12. Woffinden, Berntzon, Thomsen, Przedpełski – 2:4 – (40:32)
13. Janowski, Hancock, Milik, Bjerre – 5:1 – (45:33)
14. Bjerre, Milik, Dudek, Berntzon – 1:5 – (46:38)
15. Hancock, Thomsen, Woffinden, Janowski – 3:3 – (49:41)

W innym meczu Vastervik Speedway zanotował dotkliwą porażkę na własnym torze z Rospiggarną Hallstavik 36-54. Mimo słabego wyniku drużynowego, nie zawiedli nasi duńscy zawodnicy. Nicki Pedersen zdobył 12 punktów, a Peter Kildemand 10. Były to jednocześnie najlepsze wyniki indywidualne po stronie gospodarzy.

Vastervik Speedway – 36 pkt.
1 Nicki Pedersen – 12 (3,3,3,2,1,w)
2. Bartosz Smektała – 1 (0,0,-,-,1)
3. Peter Ljung – 4+1 (w,0,3,1*,0)
4. Martin Vaculik – 7+1 (2,3,2*,0,-)
5. Peter Kildemand10 (3,1,2,1,0,3)
6. Mikkel Bech – 1 (1,0,0)
7. Anton Karlsson – 1 (0,1,0)

Rospiggarna Hallstavik – 54 pkt.
1. Andreas Jonsson – 14+1 (2,1*,3,3,3,2)
2. Jason Doyle – ZZ
3. Robert Lambert – 12+4 (1*,3,2,2*,2*,2*)
4. Sam Masters – 4 (1,3,0,0)
5. Max Fricke – 11+2 (1*,2,1,1*,3,3)
6. Jacob Thorssell – 9+2 (3,2*,1,2,1*)
7. Tero Aarnio – 4+1 (2*,2,0)

Bieg po biegu:
1. Pedersen, Jonsson, Lambert, Smektała – 3:3 – (3:3)
2. Thorssell, Aarnio, Bech, Karlsson – 1:5 – (4:8)
3. Lambert, Vaculik, Masters, Ljung (w) – 2:4 – (6:12)
4. Kildemand, Aarnio, Fricke, Bech – 3:3 – (9:15)
5. Masters, Thorssell, Karlsson, Smektała – 1:5 – (10:20)
6. Vaculik, Fricke, Jonsson, Ljung – 3:3 – (13:23)
7. Pedersen, Lambert, Kildemand, Masters – 4:2 – (17:25)
8. Ljung, Vaculik, Fricke, Aarnio – 5:1 – (22:26)
9. Jonsson, Kildemand, Thorssell, Bech – 2:4 – (24:30)
10. Pedersen, Thorssell, Fricke, Karlsson – 3:3 – (27:33)
11. Jonsson, Lambert, Kildemand, Vaculik – 1:5 – (28:38)
12. Jonsson, Pedersen, Ljung, Masters – 3:3 – (31:41)
13. Fricke, Lambert, Pedersen, Kildemand – 1:5 – (32:46)
14. Kildemand, Jonsson, Thorssell, Ljung – 3:3 – (35:49)
15. Fricke, Lambert, Smektała, Pedersen (w) – 1:5 – (36:54)

Wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST