Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Eksperci typują wynik niedzielnego meczu!

07/05/2015 19:46:43
Dawid Duda

Specjalnie dla Kibiców Unii Tarnów trójka Ekspertów: Krzysztof Cegielski, Robert Noga oraz Robert Kużdzał wytypowali wynik niedzielnego meczu, w którym Unia Tarnów na własnym torze podejmie zespół Spar Falubaz Zielona Góra. Początek meczu o godzinie 17:00.

Robert Kużdżał
Nie będzie to tak łatwy mecz jak mecz z Gorzowem. Nie wiemy jaką formą będzie dysponował Janusz Kołodziej po ostatnim upadku w Krośnie. Poza tym sezon ruszył jakiś czas temu, dlatego handicap własnego toru nie będzie tak duży jak w meczu z Gorzowem. Mecz będzie naprawdę bardzo ciężki. Mam nadzieję, że wygramy dwoma punktami.
Typowany wynik: 46-44

 

Krzysztof Cegielski
Mam nadzieję, że w niedzielę pogoda będzie odpowiednia, ponieważ prognozy nie są optymistyczne. W pojedynku większa siła drzemie w drużynie gospodarzy. Tarnowianie już niejednokrotnie udowodnili, że na własnym torze są mocną drużyną i mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie. Atut własnego toru i dyspozycja zawodników Unii Tarnów będzie większą siłą niż indywidualności po stronie Falubazu. To gospodarze są faworytem tego spotkania. Niedzielny mecz będzie pojedynkiem rekonwalescencji. Po stronie Jaskółek Janusz Kołodziej, który po upadku w Krośnie w dalszym ciągu przechodzi rehabilitacje, a po stronie gości Andreas Jonsson oraz Grzegorz Walasek. Dla całej trójki będzie to pierwszy pojedynek po przerwie.
Typowany wynik: 48-42

 

Robert Noga
Drużyna Falubazu jest bardzo trudnym i wymagającym rywalem. Drużyna ta posiada stabilny i wyrównany skład z doświadczonymi zawodnikami. Z drugiej strony jak pokazały ostatnie mecze, tarnowski tor jest dla zawodników Unii wielkim atutem. Unia Tarnów ma bardzo niekorzystny układ najbliższych spotkań, ponieważ czekają ją aż trzy wyjazdy pod rząd. Ewentualna porażka z Falubazem postawi zespół Jaskółek w trudnej sytuacji. To na pewno będzie ciekawy mecz i dobre widowisko.
Typowany wynik: oscylujący wokół remisu z lekkim wskazaniem na gospodarzy

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST