PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Efekty na pewno będą widoczne za kilka lat” – Greg Hancock

05/04 0:00:00
Redakcja


Greg Hancock w sobotę wziął udział w treningu podopiecznych Mirosława Cierniaka. Kapitan Grupy Azoty Unii Tarnów nie tylko przyglądał się jeździe mini żużlowców, ale także sam dawał sygnał startu i puszczał taśmę, a przede wszystkim udzielał porad.

W szkółce Mirosława Cierniaka trenują dwie grupy – mniej i bardziej zaawansowana. W sobotę pod okiem Amerykanina trenowali Ci drudzy. Zawodnicy wyjeżdżali na tor w parach, pokonując po kilka okrążeń toru. W ferworze walki nie zabrakło kilku niegroźnych upadków.

Greg Hancock bardzo pochwala działanie szkółki, która według niego jest kluczem do sukcesu w dorosłym żużlu. – To świetne, że jest w Tarnowa taka szkółka, którą prowadzi Mirek. Wykonuje on ważną pracę, której efekty na pewno będą widoczne za kilka lat. Młodzi chłopcy, którzy tu trenują to przyszłość polskiego, a może i światowego żużla. Sam zaczynałem właśnie od takich motocykli i wiem jak jest to ważne w rozwoju każdego zawodnika – powiedział Amerykanin.

Na koniec były Indywidualny Mistrz Świata krótko podsumował cały trening – Jeździcie szybko, ale bezpiecznie – zakończył Greg Hancock.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eska
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez