Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dziś poznamy nowego IME oraz IMŚJ

19/09/2015 9:22:44
Redakcja

Dziś poznamy dwóch nowo kreowanych Mistrzów. W Ostrowie zakończy się cykl SEC, w którym poznamy nowego Indywidualnego Mistrza Europy, a w Pardubicach swoje zmagania zakończą juniorzy, którzy walczą o tytuł najlepszego młodzieżowca ligi.

Zdecydowanym faworytem do tytułu IME jest Emil Sajfutdinow. Rosjanin jest ostatnio w świetnej dyspozycji, a dodatkowo wypracował sobie aż 9 punktów przewagi na drugim Nickim Pedersenem. Trzeci jest Antonio Lindbaeck i ta trójka zawodników ma na tyle dużą przewagę, że tylko katastrofalny występ któregoś z nich mógłby zmienić kolejność na podium. Nasi zawodnicy czyli Janusz Kołodziej i Martin Vaculik za cel obrali sobie obecnie pozostanie w pierwszej 5 czyli zapewnienie automatycznego udziału w cyklu SEC w kolejnym sezonie. Obaj mają na to spore szanse, szczególnie patrząc przez pryzmat ich obecnej dyspozycji. Konkurencja jednak nie śpi i to zadanie nie będzie wcale proste.

Czy im się uda przekonamy się wieczorem. Zawody rozpoczną się o godzinie 19.00. Również o tej samej godzinie rozpocznie się transmisja w telewizji Eurosport.

W Pardubicach wystąpi jeden zawodnik Unii Tarnów. Będzie to wypożyczony na początku sezonu Wiktor Kułakow. Rosjanin zajmuje obecnie 11 pozycję. Na podium szanse są tylko matematyczne, ale patrząc na nazwiska przed nim – raczej nie może być niezadowolonym ze swojej pozycji. Podobnie jak w poprzednich sezonach prym wiodą Polacy i Duńczycy. Prowadzi Bartosz Zmarzlik przed Pawłem Przedpełskim. Tuż za ich plecami znajdują się trzej Duńczycy: Andreas Thomsen, Mikkel Michelsen i Mikkel Bech. Kibice w Polsce mają nadzieję, że walka rozegra się między tymi dwoma pierwszymi zawodnikami. Zawody w Pardubicach rozpoczną się o godzinie 14.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Nowrem Group

wia-lanwamex

sam

rozkwit

nad-stawkiem

mpgk-1

hektor

dunajec

cezar

rehamedica

Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Muszynianka

Chemart

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Biały Piec

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

ReDrog S.C.

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST