Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dwie rundy DMPJ w lipcu i sierpniu w Tarnowie!

07/06 20:35:33
Marcin Michoń

Zakończyły się eliminacje Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Znamy już grupy półfinałowe. Zespoły zostały podzielone na dwie kolejne grupy – I i II, a po rozegraniu siedmiu rund będą wymieszane i powstaną grupy III i IV.

Tarnowianie, którzy wygrali grupę B najpierw pojadą w grupie drugiej z drużynami z Leszna, Wrocławia, Łodzi, Torunia, Grudziądza i Częstochowy, a następnie w grupie czwartej z Lesznem, Gdańskiem, Grudziądzem, Lublinem, Daugavpils i Gnieznem.

Młodzieżowcy Grupy Azoty Unii Tarnów startowali w eliminacjach w składzie – Patryk Rolnicki, Mateusz Cierniak i Dawid Rempała. Na rundę półfinałową, która rozpocznie się już 10 lipca być może do zespołu dołączy Przemysław Konieczny, który niedawno wznowił treningi po kontuzji.

Rundy w Tarnowie zaplanowano na 17 lipca oraz na 21 sierpnia.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-start

tyskie

NOXY

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Lexus Audit

Centrum Sztuki Mościce

Wykonanie strony Internetowej z przez