Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dwie Jaskółki z awansem – wyniki

30/03/2014 0:00:00
Redakcja

W zakończonych przed momentem eliminacji do Złotego Kasku awans do finału uzyskała dwójka tarnowskich zawodników: Kacper Gomólski oraz Krzysztof Buczkowski. Janusz Kołodziej po swoim pierwszym starcie zrezygnował z dalszego udziału w turnieju.

Wyniki Rawicz:
1. Maciej Janowski – 13 (2,3,2,3,3)
2. Damian Baliński – 13 (3,2,3,2,3)
3. Mirosław Jabłoński – 12 (2,2,3,3,2)
4. Piotr Świderski – 11 (3,1,2,2,3)
5. Kacper Gomólski – 10+3 (3,0,1,3,3)
—————————————
6. Robert Miśkowiak – 10+2 (2,3,2,1,2)
7. Michał Szczepaniak – 10+1 (3,3,d,3,1)
8. Krzysztof Jabłoński – 8 (1,1,3,2,1)
9. Tobiasz Musielak – 7 (2,2,0,1,2)
10. Zbigniew Suchecki – 6 (1,1,2,1,1)
11. Robert Kościecha – 5 (0,3,1,1,0)
12. Norbert Kościuch – 4 (1,0,1,2,0)
13. Paweł Przedpełski – 3 (0,0,3,0,d)
14. Wojciech Lisiecki – 3 (0,1,0,0,2)
15. Mariusz Puszakowski – 3 (1,2,0,0,w)
16. Stanisław Burza – 2 (0,w,1,0,1)
17. Kamil Adamczewski – 0 (w,0)

Bieg po biegu:
1. (62,17) Gomólski, M. Jabłoński, Puszakowski, Lisiecki
2. (61,27) Szczepaniak, Janowski, Kościuch, Przedpełski
3. (62,59) Świderski, Miśkowiak, Suchecki, Kościecha
4. (63,10) Baliński, Musielak, K. Jabłoński, Burza
5. (62,64) Miśkowiak, Musielak, Lisiecki, Kościuch
6. (63,35) Kościecha, Puszakowski, K. Jabłoński, Przedpełski
7. (62,35) Janowski, Baliński, Świderski, Gomólski
8. (62,67) Szczepaniak, M. Jabłoński, Suchecki, Adamczewski (w/2min), Burza (w/2min)
9. (63,41) Przedpełski, Świderski, Burza, Lisiecki
10. (63,29) Baliński, Suchecki, Kościuch, Puszakowski
11. (63,18) K. Jabłoński, Miśkowiak, Gomólski, Szczepaniak (d4)
12. (62,49) M. Jabłoński, Janowski, Kościecha, Musielak
13. (63,49) Janowski, K. Jabłoński, Suchecki, Lisiecki
14. (63,15) Szczepaniak, Świderski, Musielak, Puszakowski
15. (63,03) Gomólski, Kościuch, Kościecha, Burza
16. (63,16) M. Jabłoński, Baliński, Miśkowiak, Przedpełski
17. (63,00) Baliński, Lisiecki, Szczepaniak, Kościecha
18. (63,79) Janowski, Miśkowiak, Burza, Adamczewski, Puszakowski (w/2min)
19. (63,55) Gomólski, Musielak, Suchecki, Przedpełski (d4)
20. (??,??) Świderski, M. Jabłoński, K. Jabłoński, Kościuch

Bieg dodatkowy o 5. miejsce:
21. (64,33) Gomólski, Miśkowiak, Szczepaniak

 

Wyniki Kraków:
1. Przemysław Pawlicki – 15 (3,3,3,3,3)
2. Piotr Pawlicki – 14 (2,3,3,3,3)
3. Krzysztof Buczkowski – 12 (3,2,2,2,3)
4. Grzegorz Zengota – 11 (0,2,3,3,3)
5. Paweł Miesiąc – 9+3 (1,2,2,2,2)
——————————————-
6. Rafał Trojanowski – 9+2 (1,3,1,2,2)
7. Karol Baran – 9+1 (2,1,3,1,2)
8. Sebastian Ułamek – (3,0,0,3,2)
9. Daniel Pytel – 8 (1,3,1,2,1)
10. Maciej Kuciapa – (3,1,1,1,1)
11. Daniel Jeleniewski – 4 (1,d,2,1,u)
12. Dawid Lampart – (w,1,2,d,d)
13. Artur Czaja – 3 (0,2,1,0,0)
14. Janusz Kołodziej – 2 (2,-,-,ns,ns)
15. Marcin Rempała – 2 (2,0,w,d,
16. Jakub Jamróg – (0,0,0,1,1)
17. Rafał Szombierski – 0 (w,-,0,w,ns)

Bieg po biegu: 
1. Kuciapa, Baran, Trojanowski, Lampart (w)
2. Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Pytel, Zengota
3. Ułamek, Rempała, Jeleniewski, Czaja, Szombierski (w/2 min.)
4. Buczkowski, Kołodziej, Miesiąc, Jamróg
5. Prz. Pawlicki, Buczkowski, Baran, Ułamek
6. Pytel, Miesiąc, Lampart, Rempała
7. Trojanowski, Zengota, Jeleniewski (d1), Rempała (w/2 min.)
8. Pi. Pawlicki, Czaja, Kuciapa, Jamróg
9. Baran, Jeleniewski, Pytel, Jamróg
10. Prz. Pawlicki, Lampart, Czaja, Rempała (d4)
11. Pi. Pawlicki, Miesiąc, Trojanowski, Ułamek
12. Zengota, Buczkowski, Kuciapa, Szombierski (w/2 min.)
13. Zengota, Miesiąc, Baran, Czaja
14. Pi. Pawlicki, Buczkowski, Jeleniewski, Lampart (d3)
15. Prz. Pawlicki, Trojanowski, Jamróg, Szombierski (w/ 2 min.)
16. Ułamek, Pytel, Kuciapa
17. Pi. Pawlicki, Baran
18. Zengota, Ułamek, Jamróg, Lampart (d4)
19. Buczkowski, Trojanowski, Pytel, Czaja
20. Prz. Pawlicki, Miesiąc, Kuciapa, Jeleniewski (u4)

 

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST