PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Drugie miejsce osłabionych Jaskółek w Grudziądzu!

08/08 20:10:59
Marcin Michoń

Młodzieżowcy Fogo Unii Leszno zwyciężyli w X rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Ex-aequo na drugiej pozycji zawody zakończyli zawodnicy Grupy Azoty Unii Tarnów.

Kolejny raz bardzo dobry występ zaliczył Patryk Rolnicki i Mateusz Cierniak. Pierwszy wywalczył dziesięć punktów, a piętnastolatek dziewięć i dwa bonusy.

Wynik Jaskółek mógłby być jeszcze bardziej okazały, ale po taśmie w pierwszym starcie więcej na torze nie pojawił się Dawid Knapik, który odczuwał skutki wczorajszego upadku. W składzie tarnowian zabrakło również Dawid Rempały, który dochodzi do siebie po groźnym wypadku we wczorajszych zawodach w Gdańsku.

I. Fogo Unia Leszno – 22 pkt

16. Krzysztof Sadurski – 4 (1,1,1,1)
17. Wiktor Trofimow jr – 12 (3,3,3,3)
18. Kacper Pludra – 6 (u4,2,2,2)

II-IV. Grupa Azoty Unia Tarnów – 19 pkt
4. Patryk Rolnicki – 10 (3,2,3,2)
5. Mateusz Cierniak – 9+2 (2*,1*,3,3)
6. Dawid Knapik – 0 (t,w/2min,w/2min,w/2min)

II-IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 19 pkt
19. Dominik Kossakowski – 4 (0,1,2,1)
20. Karol Żupiński – 6 (2,0,2,2)
21. Marcin Turowski – 9 (2,1,3,3)

II-IV. Aforti Start Gniezno – 19 pkt
13. Michał Lewandowski – 0 (t,d4,0,w/2min)
14. Maksymilian Bogdanowicz – 10 (2,3,3,2)
15. Damian Stalkowski – 9 (2,2,3,2)

V. Speed Car Motor Lublin – 18 pkt
7. Oskar Bober – 6 (2,3,d/1,1)
8. Wiktor Lampart – 12 (3,3,3,3)
9. Emil Peroń – 0 (-,ns,ns,ns)
24. Kacper Gosik – 0 (w)

VI. MRGARDEN GKM Grudziądz – 14 pkt
1. Denis Zieliński – 3 (d4,1,1,1)
2. Damian Lotarski – 3 (1,u4,u3,2)
3. Kamil Wieczorek – 8 (3,2,2,1)

VII. Lokomotiv Daugavpils – 13 pkt
10. Davis Kurmis – 8 (1,3,3,1)
11. Elvis Avgucevics – 3 (0,2,1,0)
12. Ernest Matjuszonok – 2 (1,1,0,0)

Bieg po biegu:
1. Rolnicki, Cierniak, Lotarski, Zieliński (d)
2. Lampart, Bober, Kurmis, Avgucevics
3. Trofimow jr, Bogdanowicz, Sadurski, Lewandowski (t)
4. Wieczorek, Żupiński, Zieliński, Kossakowski
5. Bober, Rolnicki, Gosik (w/u), Knapik (t)
6. Kurmis, Stalkowski, Matjuszonok, Lewandowski (d4)
7. Trofimow jr, Turowski, Kossakowski, Pludra (u4)
8. Lampart, Wieczorek, Zieliński
9. Rolnicki, Avgucevics, Matjuszonok, Knapik (w)
10. Bogdanowicz, Stalkowski, Turowski, Żupiński
11. Trofimow jr, Wieczorek, Sadurski, Lotarski (u4)
12. Bogdanowicz, Rolnicki, Cierniak, Lewandowski
13. Lampart, Pludra, Sadurski
14. Turowski, Żupiński, Avgucevics, Matjuszonok
15. Stalkowski, Bogdanowicz, Wieczorek, Lotarski (u3)
16. Cierniak, Pludra, Sadurski, Knapik (w/2min)
17. Turowski, Kossakowski, Bober (d1)
18. Kurmis, Lotarski, Zieliński, Avgucevics
19. Cierniak, Żupiński, Kossakowski, Knapik (w/2min)
20. Lampart, Stalkowski, Bober, Lewandowski (w/2min)
21. Trofimow jr, Pludra, Kurmis, Matjuszonok

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez