PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Drugie miejsce Damiana Dąbrowskiego w Lublinie

08/14 0:00:00
Redakcja

Zwycięstwem Macieja Fajfera zakończył się III Memoriał Władysława Pietrzaka będący zarówno pierwszą runda Nice Cup. W zawodach w Lublinie wystąpił Damian Dąbrowski. Zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów zajął drugie miejsce.

Po rozegraniu serii zasadniczej wychowanek tarnowskich Jaskółek awansował bezpośrednio do finału w którym okazał się słabszy tylko od zawodnika z Gniezna.

Zawody okazały się pechowe dla Arkadiusza Madeja i Grzegorza Bassary, którzy po karambolu w 18 biegu zostali odwiezieni do szpitala.

Wyniki:
1. Maciej Fajfer (Carbon Start Gniezno) – 13 (3,3,3,2,2) + 1. miejsce w finale
2. Damian Dąbrowski (Grupa Azoty Unia Tarnów) – 12 (3,3,3,2,1) + 2. miejsce w finale
3. Oskar Bober (GKM Grudziądz) – 11 (2,2,3,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 9 (3,u,2,1,3) + wykluczenie w finale
5. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 11 (1,1,3,3,3)
6. Mateusz Wieczorek (KSM Krosno) – 9 (3,1,2,3,0)
7. Dawid Krzyżanowski (Unibax Toruń) – 9 (2,3,2,2,u)
8. Adrian Gała (Carbon Start Gniezno) – 9 (1,2,1,3,2)
9. Arkadiusz Madej (KMŻ Lublin) – 9 (1,3,1,2,2)
10. Karol Jóźwik (Polonia Bydgoszcz) – 8 (2,1,1,1,3)
11. Dawid Wawrzyniak (Carbon Start Gniezno) – 6 (1,2,0,0,3)
12. Grzegorz Bassara (PGE Marma Rzeszów) – 5 (2,w,2,1,w)
13. Mikołaj Trępała (Polonia Bydgoszcz) – 3 (0,1,1,1,0)
14. Artur Cyło (PGE Marma Rzeszów) – 2 (0,0,w,0,2)
15. Mateusz Rujner (GKM Grudziądz) – 2 (0,2,-,-,-)
16. Paweł Wolender (Unibax Toruń) – 0 (0,0,w,0,u)

Bieg po biegu:
1. (69,43) K. Wieczorek, Bassara, Gała, Cyło
2. (69,31) Fajfer, Krzyżanowski, Chmiel, Rujner
3. (70,25) Dąbrowski, Bober, Madej, Wolender
4. (70,03) M. Wieczorek, Jóźwik, Wawrzyniak, Trępała
5. (71,50) Madej, Wawrzyniak, Chmiel, K. Wieczorek (u4)
6. (69,81) Dąbrowski, Rujner, M. Wieczorek, Bassara (w/u)
7. (69,47) Krzyżanowski, Bober, Trępała, Cyło
8. (69,53) Fajfer, Gała, Jóźwik, Wolender
9. (70,03) Bober, K. Wieczorek, Jóźwik
10. (70,81) Chmiel, Bassara, Trępała, Wolender (w/u)
11. (70,01) Fajfer, M. Wieczorek, Madej, Cyło (w/2min)
12. (70,65) Dąbrowski, Krzyżanowski, Gała, Wawrzyniak
13. (71,12) M. Wieczorek, Krzyżanowski, K. Wieczorek, Wolender
14. (70,15)Bober, Fajfer, Bassara, Wawrzyniak
15. (70,93) Chmiel, Dąbrowski, Jóźwik, Cyło
16. (69,81) Gała, Madej, Trępała
17. (70,22) K. Wieczorek, Fajfer, Dąbrowski, Trępała
18. (70,04) Jóźwik, Madej, Bassara (w/su), Krzyżanowski (u2)
19. (73,06) Wawrzyniak, Cyło, Wolender (u3)
20. (71,34) Chmiel, Gała, Bober, M. Wieczorek

Bieg ostatniej szansy:

21. (72,00) K. Wieczorek, Bober, M. Wieczorek, Chmiel (d1)

Finał:
22. (71,46) Fajfer, Dąbrowski, Bober, K. Wieczorek (w/u)

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez