Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Donatan i Cleo w Tarnowie – konkurs!

23/04/2014 0:00:00
Redakcja

                25 kwietnia w Śmignie w Clubie 139 wystąpi duet Donatan & Cleo, który zasłynął wielkim hitem ostatnich miesięcy ” My Słowianie“. W 2014 roku Donatan i Cleo będą reprezentować tym utworem Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji. Na uczestników koncertu czekają liczne konkursy z cennymi nagrodami. Start imprezy od godz. 20:00. Bilety do kupienia przy wejściu. Rezerwacja lóż i więcej informacji pod nr: 605 139 139

                Donatan produkcją muzyki zajmuje się od 2002 roku, zadebiutował na płycie Brudne południe wydanej w 2007 roku. Kolejnymi produkcjami były płyty 2cztery7, Gurala oraz Mesa. W latach późniejszych współpracował m. in. z takimi wykonawcami jak: PIH, Pyskaty, Chada, WdoWa,Pezet, Małolat, Paluch, Sheller, Massey, Waldemar Kasta, czy Onar.

                Jego muzyka komponowana jest w charakterystycznym stylu opartym na partiach całościowo granych lub rzadko przeplatanych z. W 2012 roku został sklasyfikowany na 10. miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów według czasopisma Machina.

                Cleo była członkinią chóru gospel Soul Connection. Związana także ze środowiskiem hip-hopowym. W 2011 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu X Factor, w którym na castingu wykonała utwór „Proud Mary” z repertuaru Tiny Turner i nie przeszła do kolejnego etapu. Brała udział w I edycji konkursu muzycznego „Studio Garaż”, gdzie zajęła pierwsze miejsce w kategorii rhythm and blues. Współpracowała m.in. z takimi wykonawcami jak: Tusz Na Rękach, Onar, W Zmowie, Ramona 23 oraz WSRH.

                Od 2013 roku współpracuje z Donatanem. 25 lutego 2014 roku w programie Świat się kręci na TVP1 oficjalnie ogłoszono, iż wraz z Donatanem będzie reprezentowała Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie”. Wystąpią 8 maja, w pierwszej połowie drugiego półfinału festiwalu.

                W związku z koncertem Unia Tarnów ŻSSA organizuje dla swoich Fanów konkurs, w którym do wygrania będą 2 podwójne zaproszenia na koncert. Zasady są bardzo proste. Należy jak najszybciej odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Aby to zrobić należy wysłać e-mail na adres: redakcja@unia.tarnow.pl W temacie należy wpisać „Donatan i Cleo – konkurs” natomiast w treści wiadomości podać prawidłową odpowiedź oraz dane kontaktowe (imię, nazwisko, adres, numer telefonu). Dwie najszybsze osoby otrzymają wspomniane zaproszenie, które odebrać będzie można w piątek w godzinach 8-15 w siedzibie klubu przy ulicy Zbylitowskiej 3 w biurze rzecznika prasowego. Pytanie konkursowe brzmi: Proszę podać datę wydania singla „My Słowianie”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST