Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobry występ juniorów w Lesznie!

01/08/2018 20:12:58
Redakcja

Na czwartym miejscu zakończyli młodzieżowcy Grupy Azoty Unii Tarnów start w VIII rundzie półfinałowej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Lesznie. Po osiem punktów dla Jaskółek wywalczyli Mateusz Cierniak i Patryk Rolnicki.

Triumfowały ex-aequo drużyny z Lublina i Gniezna. Podium uzupełnili gospodarze do których tarnowianie stracili zaledwie dwa oczka.

I-II. Speed Car Motor Lublin 22:
13. Emil Peroń (2,0,1,0) 3
14. Oskar Bober (3,3,3,0) 9
15. Wiktor Lampart (3,1,3,3) 10

I-II. Aforti Start Gniezno 22:
19. Norbert Krakowiak (1,1,2,3) 7
20. Maksymilian Bogdanowicz (2,D,3,2) 7
21. Damian Stalkowski (3,2,2,1) 8
28. Weronika Burlaga – NS

III. Fogo Unia Leszno 20:
1. Szymon Szlauderbach (3,3,-,1) 7
2. Wiktor Trofimow (2,2,2,-) 6
3. Kacper Pludra (0,3,3,1) 7
22. Krzysztof Sadurski (0,0) 0

IV. Grupa Azoty Unia Tarnów 18:
10. Mateusz Cierniak (2,2,3,1) 8
11. Dawid Knapik (0,-,-,-) 0
12. Patryk Rolnicki (1,3,1,3) 8
25. Dawid Rempała (W,0,2) 2

V. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 16:
4. Dominik Kossakowski (1,3,1,D) 5
5. Karol Żupiński (0,2,1,0) 3
6. Marcin Turowski (2,2,3,1) 8

VI. MRGARDEN GKM Grudziądz 15:
7. Dawid Wawrzyniak (3,1,3,1) 8
8. Damian Lotarski (1,2,1,2) 6
9. Denis Zieliński (0,1,0,0) 1

VII. Lokomotiv Daugavpils 13:
16. Artiom Trofimow (W,W,2,2) 4
17. Davis Kurmis (1,2,1,0) 4
18. Ernest Matjusonoks (T,3,0,2) 5

Bieg po biegu:
1. Szlauderbach, W. Trofimow, Kossakowski, Żupiński
2. Wawrzyniak, Cierniak, Lotarski, Knapik (D)
3. Bober, Peroń, Kurmis, A. Trofimow
4. Szlauderbach, Bogdanowicz, Krakowiak, Pludra
5. Kossakowski, Turowski, Wawrzyniak, Zieliński
6. Lampart, Cierniak, Rolnicki, Peroń
7. Stalkowski, Kurmis, Krakowiak, Matjusonoks (T)
8. Pludra, Lotarski, Zieliński, Sadurski
9. Rolnicki, Turowski, Kossakowski, Rempała (W)
10. Bober, Stalkowski, Lampart, Bogdanowicz (D)
11. Pludra, W. Trofimow, Kurmis, A. Trofimow (W)
12. Bober, Żupiński, Peroń, Kossakowski (D)
13. Matjusonoks, A. Trofimow, Lotarski, Zieliński
14. Bogdanowicz, Stalkowski, Rolnicki, Rempała
15. Lampart, Pludra, W. Trofimow, Bober
16. Turowski, A. Trofimow, Żupiński, Matjusonoks
17. Wawrzyniak, Krakowiak, Stalkowski, Zieliński
18. Cierniak, Rempała, Szlauderbach, Sadurski
19. Krakowiak, Bogdanowicz, Turowski, Żupiński
20. Lampart, Lotarski, Wawrzyniak, Peroń
21. Rolnicki, Matjusonoks, Cierniak, Kurmis

wyniki za: speedwaynews.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST