Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobry występ Dawida Rempały w Lublinie

10/05/2021 18:38:37
Redakcja

Wiktor Przyjemski z kompletem punktów zwyciężył w Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów, który rozegrano we wtorek na torze w Lublinie. Na podium znaleźli się także Michał Curzytek i Jakub Krawczyk.

Z dobrej strony pokazał się zawodnik Unii Tarnów – Dawid Rempała. Wychowanek Jaskółek zapisał przy swoim nazwisku dziewięć punktów, co ostatecznie dało mu ósme miejsce w zawodach.

1. Wiktor Przyjemski (Abramczyk Polonia Bydgoszcz) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Michał Curzytek (WTS Sparta Wrocław) – 13 (3,3,3,3,1)
3. Jakub Krawczyk (Arged Malesa Ostrów) – 12 (2,3,2,2,3)
4. Krzysztof Sadurski (Fogo Unia Leszno) – 10 (0,3,2,3,2)
5. Krzysztof Lewandowski (eWinner Apator Toruń) – 10 (2,1,3,2,2)
6. Sebastian Szostak (Arged Malesa Ostrów) – (3,1,3,2,0)
7. Jakub Poczta (Arged Malesa Ostrów) – (2,2,d,2,3)
8. Dawid Rempała (Unia Tarnów) – 9 (1,2,1,3,2)
9. Karol Żupiński (eWinner Apator Toruń) – (1,2,1,0,2)
10. Mateusz Affelt (eWinner Apator Toruń) – (3,1,0,1,0)
11. Hubert Jabłoński (Fogo Unia Leszno) – (0,2,2,1,0)
12. Kajetan Kupiec (Eltrox Włókniarz Częstochowa) – (0,0,2,1,1)
13. Kacper Grzelak (Arged Malesa Ostrów) – (2,1,0,0,1)
14. Mateusz Panicz (WTS Sparta Wrocław) – (0,0,w,0,3)
15. Oskar Paluch (Moje Bermudy Stal Gorzów) – (1,t,1,w,1)
16. Jan Młynarski (Motor Lublin) – (1,u,1,0,0)
17. Jan Rachubik (Motor Lublin) – (0,1)

Bieg po biegu:
1. (69,40) Curzytek, Poczta, Paluch, Kupiec
2. (69,62) Affelt, Grzelak, Młynarski, Panicz
3. (69,65) Szostak, Lewandowski, Żupiński, Jabłoński
4. (69,88) Przyjemski, Krawczyk, Rempała, Sadurski
5. (69,34) Curzytek, Rempała, Szostak, Młynarski (u)
6. (69,34) Krawczyk, Poczta, Lewandowski, Panicz
7. (68,56) Przyjemski, Żupiński, Grzelak, Rachubik
8. (70,29) Sadurski, Jabłoński, Affelt, Kupiec
9. (68,46) Curzytek, Sadurski, Żupiński, Panicz (w)
10. (69,50) Przyjemski, Jabłoński, Młynarski, Poczta (d)
11. (69,65) Szostak, Krawczyk, Paluch, Affelt
12. (70,44) Lewandowski, Kupiec, Rempała, Grzelak
13. (70,00) Curzytek, Krawczyk, Jabłoński, Grzelak
14. (69,75) Rempała, Poczta, Affelt, Żupiński
15. (70,09) Sadurski, Lewandowski, Rachubik, Młynarski
16. (69,94) Przyjemski, Szostak, Kupiec, Panicz
17. (69,28) Przyjemski, Lewandowski, Curzytek, Affelt
18. (70,22) Poczta, Sadurski, Grzelak, Szostak
19. (70,31) Panicz, Rempała, Paluch, Jabłoński
20. (70,22) Krawczyk, Żupiński, Kupiec, Młynarski

Wyniki w klasie 250 cc:
1. Bartosz Bańbor (St. Lamba Rzeszów) – 11 (3,2,3,3)
2. Oskar Rumiński (eWinner Apator Toruń) – 7 (1,3,1,2)
3. Gracjan Szostak (Arged Malesa Ostrów) – 6 (2,1,2,1)
4. Marcel Juskowiak (Fogo Unia Leszno) – 0 (0,0,0,ns)

Bieg po biegu:
1. (74,78) Bańbor, Szostak, Rumiński, Juskowiak
2. (74,53) Rumiński, Bańbor, Szostak, Juskowiak
3. (74,87) Bańbor, Szostak, Rumiński, Juskowiak
4. (75,35) Bańbor, Rumiński, Szostak, Juskowiak (ns)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

ewinner

wesbudSolektro

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1

Al.Capone

krystankluzahektordunajecdekercezararkanagriaRigatoniTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Muszynianka

Powiat Tarnowski

Gipsman

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST