Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobry początek sezonu – komentarze po pierwszym meczu ligowym

19/04/2013 0:00:00
Redakcja

Unia Tarnów zwyciężyła pierwszy ligowy mecz w sezonie. Poniżej przedstawiamy komentarze zawodników

Leon Madsen (Unia Tarnów):
Cieszy wygrana z zespołem z Leszna. Nie chcieliśmy zawieść naszych kibiców. Po wygranej w sparingu musieliśmy udowodnić, że jesteśmy lepsi także w lidze. Dobry początek sezonu to jest bardzo istotna sprawa. Kiedy zaczyna się tak dobrze, to można spokojnie podchodzić do kolejnych meczów. Wielkie podziękowania dla kibiców za to, że przyszli nas wspierać w tym pierwszym pojedynku.

Mateusz Borowicz (Unia Tarnów):
Jak na razie zbieram pierwsze doświadczenia. Przed rokiem była pierwsza liga, teraz natomiast mam styczność z najlepszą ligą świata, a to zupełnie inna rzeczywistość. Tutaj trzeba walczyć o każdy punkt, także to dla mnie trochę taki inny świat. Dzisiaj nieźle wychodziły mi starty. W jednym z biegów wyszliśmy na podwójne prowadzenie, jednak popełniłem błąd odchodząc zbyt daleko od krawężnika. Myślę jednak, że z meczu na meczu będzie coraz lepiej.

Kacper Gomólski (Unia Tarnów):
 Na pewno cieszy wygrana zespołu. Ja nie jestem zadowolony z mojego występu. Na treningu szło mi naprawdę dobrze. Podczas meczu tor był twardszy niż wcześniej. Muszę jeszcze popracować, bo chcę być częścią drużyny i zdobywać dla niej punkty. Dzisiaj koledzy nie zawiedli i to my możemy cieszyć się z dwóch punktów.

Piotr Pawlicki (FOGO Unia Leszno):
 Początek spotkania był bardzo udany w naszym wykonaniu. Niestety później gdzieś się pogubiliśmy i nie potrafiliśmy wygrywać biegów. Przegrywaliśmy starty, a to było dzisiaj bardzo istotne. Do tego można dodać błędy na trasie i przeciwnik nam odskoczył. W trzynastym biegu wygrali już mecz, a na koniec dołożyli jeszcze kilka punktów. Co tu dużo mówić, końcówkę mieli bombową.

Grzegorz Zengota (FOGO Unia Leszno):
 Myślę, że do dwunastego biegu szło nam całkiem dobrze. Mieliśmy tylko sześć punktów straty do Jaskółek. W każdej chwili mogliśmy odrobić stratę. Niestety końcówka w ogóle nam się nie ułożyła. Szkoda, bo mogliśmy tutaj zrobić dobry wynik. Nie ma się jednak co załamywać i wyciągnąć wnioski na kolejne spotkania.

Fredrik Lindgren (FOGO Unia Leszno):
Wielka szkoda, że tak ułożyła się dla nas końcówka. Zresztą za dużo biegów przegraliśmy podwójnie. Ja nie jestem zadowolony ze swoich startów. Wiem, że stać mnie na więcej. Tor był dobrze przygotowany, ale kiedy przegrało się start, ciężko było to odrobić na trasie. Jeżeli to komuś wychodziło, to byli to tylko gospodarze.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST