Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dobre występy zagraniczne Jamroga i Kildemanda!

06/20/2018 21:04:17
Marcin Michoń

W środę w Slanach rozegrano  IV rundę czeskiej Ekstraligi. Zawody zakończyły się zwycięstwem gospodarzy, których do wygranej poprowadził Jakub Jamróg. Zawodnik Grupy Azoty Unii Tarnów wywalczył czternaście punktów, przegrywając tylko raz z Josefem Francem

1. AK 3ton Slany – 41
1. Eduard Krcmar – 11 (3,3,2,3,w)
2. Filip Hajek – 3 (0,0,1,1,1)
3. Jakub Jamróg – 14 (3,3,2,3,3)
4. Zdenek Simota – 13 (2,3,2,3,3)

2. AMK ZP Pardubice – 40
5. Tomasz Jędrzejak – 13 (3,2,3,2,3)
6. Josef Novak – ns (-,-,-,-,-)
7. Hynek Stichauer – 8 (1,2,1,2,2)
8. Patrik Mikel – 7 (2,1,1,1,2)
18. Vaclav Milik – 12 (2,1,3,3,3)

3. AK Marketa Praga – 34
13. Zdenek Holub – 1 (0,-,-,1,-)
14. Ondrej Smetana – 4 (1,2,-,-,1)
15. Petr Chlupac – 6 (3,1,1,0,1)
16. Matej Kus – 10 (2,2,2,2,2)
20. Josef Franc – 13 (3,3,3,2,2)

4. SC Żarnowica – 6
9. Jakub Valkovic – 1 (1,0,0,0,0)
10. Jan Mihalik – 0 (0,-,u,0,-)
11. David Pacalaj – 3 (1,d,-,2!,0)
12. Michal Tomka – 1 (0,1,u,-,u)
19. Milen Manew – 1 (0,w,0,1)

Bieg po biegu:
1. Jędrzejak, Simota, Smetana, Tomka
2. Jamróg, Milik, Pacalaj, Holub
3. Chlupac, Mikel, Valkovic, Hajek
4. Krcmar, Kus, Stichauer, Mihalik
5. Simota, Kus, Milik, Valkovic
6. Jamróg, Jędrzejak, Chlupac, Manew
7. Franc, Stichauer, Tomka, Hajek
8. Krcmar, Smetana, Mikel, Pacalaj (d)
9. Franc, Simota, Mikel, Mihalik (u4)
10. Franc, Jamróg, Stichauer, Valkovic
11. Jędrzejak, Kus, Hajek, Manew (w)
12. Milik, Krcmar, Chlupac, Tomka (u4)
13. Jamróg, Kus, Mikel, Manew
14. Simota, Stichauer, Pacalaj (2!), Chlupac
15. Milik, Franc, Hajek, Mihalik
16. Krcmar, Jędrzejak, Holub, Valkovic
17. Milik, Franc, Hajek, Tomka (u3)
18. Jędrzejak, Kus, Manew, Krcmar (w/su)
19. Jamróg, Stichauer, Smetana, Pacalaj
20. Simota, Mikel, Chlupac, Valkovic

Z kolei dobra dyspozycja Peter Kildemanda przyczyniła się do wygranej Jego duńskiej drużyny – Team Fjelsted w spotkaniu z Region Verde Elitesport. Duńczyk będący liderem gospodarzy wywalczył piętnaście punktów w sześciu startach.

Team Fjelsted – 46
1. Frederik Jakobsen – 11+2 (1,2*,3,3,1*,1)
2. Adrian Cyfer – 5+1 (0,2,1,0,2*,0)
3. Peter Kildemand – 15 (2,3,3,2,2,3)
4. Christian Thaysen – 11 (0,3,0,3,2,3)
5. Jason Joergensen – 4+2 (1*,2*,1,0)

Region Varde Elitesport – 38 
1. Mikkel Bech – 8+1 (2*,1,2,1,0,2)
2. Hans Andersen – 17 (3,3,0,3,3,3,2)
3. Mads Korneliussen – 4+1 (1,0,1,1,-,1*)
4. Thomas Joergensen – 9+1 (3,2,1*,2,1,0)
5. Mads Hansen – 0 (0,0,-,0)
6. Michael Thyme – 0 (0,)

Bieg po biegu:
1. Andersen, Bech, Jakobsen, Cyfer 1:5
2. T. Joergensen, Kildemand, Korneliussen, Thaysen 2:4 (3:9)
3. Andersen, Cyfer, J. Joergensen, Hansen 3:3 (6:12)
4. Kildemand, Jakobsen, Bech, Korneliussen 5:1 (11:13)
5. Thaysen, T. Joergensen, Cyfer, Andersen 4:2 (15:15)
6. Kildemand, J. Joergensen, Korneliussen, Hansen 5:1 (20:16)
7. Jakobsen, Bech, T. Joergensen, Thaysen 3:3 (23:19)
8. Andersen, Kildemand, Korneliussen, Cyfer 2:4 (25:23)
9. Thaysen, T. Joergensen, J. Joergensen, Thyme 4:2 (29:25)
10. Andersen, Thaysen, Bech, J. Joergensen 2:4 (31:29)
11. Jakobsen, Cyfer, T. Joergensen, Hansen 5:1 (36:30)
12. Andersen, Kildemand, Jakobsen, Bech 3:3 (39:33)
13. Thaysen, Bech, Korneliussen, Cyfer 3:3 (42:36)
14. Kildemand, Andersen, Jakobsen, T. Joergensen 4:2 (46:38)

wyniki za: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST