Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Derbowy sparing

03/21 6:41:43
Marcin Michoń

W sobotnie popołudnie tarnowskie Jaskółki zmierzą się w spotkaniu sparingowym z drużyną PGE Stali Rzeszów. Będzie to pierwszy sprawdzian dla podopiecznych Pawła Barana w tym sezonie.

Niestety ze względu na start w Finale Indywidualnych Mistrzostw Elite League w barwach Jaskółek zabranie Kennetha Bjerre. W drużynie przyjezdnych nie wystąpi były zawodnik Unii Greg Hancock.

Trener Paweł Baran będzie miał dobrą okazję do sprawdzenia jak na tle rzeszowian wypadną Jego młodzieżowcy, których w składzie zobaczymy aż trzech. Języczkiem uwagi jest z pewnością występ Artura Mroczki od którego w trakcie sezonu może bardzo dużo zależeć. Trenerzy Jaskółek mogą być z pewnością spokojni o postawę Martina Vaculika, Janusza Kołodzieja i Leona Madsena. Cała trójka na treningach spisywała się znakomicie, testując różnego rodzaju przełożenia.

W drużynie gości z pewnością odczuwalny będzie brak Grega Hancocka. Liderem drużyny Janusza Ślączki pod nieobecność Amerykanina będzie z pewnością Peter Kildemand, a sporo namiesza rewelacja ubiegłorocznych rozgrywek Nice PLŻ Kenni Larsen. Rzeszowianie w swoim składzie posiadają bardzo ciekawą parę juniorów z doświadczonym Arturem Czają i coraz lepiej sobie radzącym Krystianem Rempałą.

Sobotnie zawody zapowiadają się bardzo ciekawie, pomimo że to tylko sparing. Mecz rozpocznie się o 16:30. Zachęcamy do pojawienia się na stadionie i zobaczenia jak radzi sobie nowa drużyna Jaskółek przed startem PGE Ekstraligi.

Unia Tarnów
9. Martin Vaculik
10. Artur Mroczka
11. Leon Madsen
12. Arkadiusz Madej
13. Janusz Kołodziej
14. Damian Dąbrowski
15. Ernest Koza

PGE Stal Rzeszów
1. Peter Kildemand
2. Kenni Larsen
3. Peter Ljung
4. Dawid Lampart
5. Łukasz Sówka
6. Artur Czaja
7. Krystian Rempała

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez