Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Dawid Knapik: „Uczę się nowych nawierzchni i nabieram doświadczenia”

30/07/2018 15:53:50
Redakcja

Jeden punkt we wczorajszym meczu zdobył Dawid Knapik. Jego akcja w drugim biegu zawodów wywołała jednak duże brawa tarnowskiej publiczności – Z tego pierwszego startu jestem naprawdę bardzo zadowolony. Faktem jest, że całą tą akcję na torze zaplanowałem i przemyślałem. Później po wyprzedzeniu Huberta starałem się kontrolować sytuację. Nie odrabiał do mnie dystansu, dlatego cieszę się, że tak to wyszło – rozpoczął Dawid.

W drugim starcie Dawida również była szansa na punkty, jednak dużo bardziej doświadczeni zawodnicy ostatecznie nie pozwolili Dawidowi na kolejną zdobycz – Tak, drugi mój wyścig też fajnie się dla mnie ułożył. Zawodnicy pojechali szeroko, ja skróciłem do krawężnika. Popełniłem jednak błąd na wyjściu z wirażu. Grzegorz Walasek wszedł mi pod łokieć i nie udało się zdobyć żadnego punktu – powiedział nasz młodzieżowiec.

Nasz junior jeździ odważnie mimo odniesionej niedawno kontuzji. Profesjonalna rehabilitacja pozwoliła jednak szybko dojść do zdrowia – Z moim zdrowiem jest już wszystko w porządku. Klub natychmiast zapewnił mi odpowiednią opiekę medyczną i rehabilitację w klinice Reha-Medica. Z tego miejsca chciałem bardzo podziękować rehabilitantom. Wykonali świetną robotę. Nie odczuwam już tej kontuzji i bardzo dobrze czuję się na torze – dodał.

Na koniec Dawid przyznał, że bardzo ważne są dla niego również zawody młodzieżowe – To dla mnie bardzo ważne, że oprócz meczów ligowych mam tak dużo zawodów młodzieżowych. Ciągle poznaję nowe tory. Na wielu z nich jeszcze nigdy wcześniej nie jeździłem. Uczę się nowych nawierzchni i nabieram doświadczenia – zakończył Dawid Knapik.

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST