Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Daniel Kaczmarek zostaje w Tarnowie!

05/09/2020 9:33:04
Marcin Michoń

Unia Tarnów ustaliła w piątek warunki finansowe z Danielem Kaczmarkiem. Tym samym dołączył on do trójki seniorów Petera Ljunga, Ernesta Kozy i Michała Gruchalskiego, którzy doszli do porozumienia z klubem w środę i w sezonie 2020 będzie reprezentować barwy Jaskółek w rozgrywkach eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej.

Ważne kontrakty mają ponadto wszyscy juniorzy – Dawid Rempała, Mateusz Cierniak, Przemysław Konieczny i Mateusz Gzyl. Rozmowy z pozostałymi zawodnikami trwają. Chęć startu w rozgrywkach wyraziły wszystkie drużyny, a początek ligowych zmagań zaplanowano wstępnie na połowę lipca.

Zarząd klubu dziękuje zawodnikom za zrozumienie zaistniałej sytuacji i szybkie zawarcie porozumienia.


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1krystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDGaleria TarnoviaTarnowska TV HD

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST