Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Daniel Kaczmarek: „Po prostu zabrakło naszego krajowego lidera”

19/04/2019 11:45:52
Redakcja

Po przegranym 43-47 meczu z Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski Daniel Kaczmarek wskazał identyczny powód porażki jak jego koledzy z drużyny – Zabrakło po prostu Artura Mroczki i nie ma co zwalać winy na tor, silniki czy cokolwiek innego. Zabrakło naszego krajowego lidera i tyle – rozpoczął Daniel.

Był to kolejny mecz, w którym nasz zawodnik miał problemy ze startami z pól zewnętrznych, a startując bliżej krawężnika zdecydowanie wygrywał – Te starty mogą wynikać tylko z moich błędów. Skoro na tym samym motocyklu mogę wygrać z pierwszego czy drugiego pola, to tak samo powinienem wygrać z trzeciego i czwartego. Muszę po prostu trenować, lepiej się ustawiać, aż to wszystko się zmieni – wyjaśnił.

Poza kontuzją Artura Mroczki, upadek Dawida Rempały sprawił, że i on nie mógł zbytnio pomóc reszcie drużyny – Tak jak mówiłem wcześniej, nie ma co zwalać winy na tor. Pojechaliśmy tu dużo treningów indywidualnych, treningów punktowanych, był mecz z Lokomotivem Daugavpils. Tor był równy dla wszystkich. Każdy dał z siebie tyle ile mógł. Dawid Rempała zaliczył upadek i później miał spore problemy z jadą. W wyniku tego można powiedzieć, że jechaliśmy w piątkę, a ciężko wtedy wygrać jakikolwiek mecz – dodał Daniel.

Kaczmarek po raz kolejny podkreśla, że liga jest bardzo wyrównana i ciężko przewidywać wyniki – Nice 1. LŻ jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Po pierwszym meczu mówiło się, że my jesteśmy słabi, bo męczyliśmy się z Daugavpils, po drugim meczu już byliśmy mocni, bo wygraliśmy zdecydowanie w Gdańsku. Wszystkie drużyny są na podobnym poziomie i decyduje dyspozycja dnia, lub to co widać u nas. Wyleciał kluczowy zawodnik, nie można zrobić tzw. „ZZ”, a ciężko jest o wolnego zawodnika na poziomie Artura Mroczki. Myślę, że jakby był Artur to my cieszylibyśmy się ze zwycięstwa – powiedział.

Do Rybnika Daniel jedzie po dobre ściganie i dużo punktów – Lubię tor w Rybniku. Długi, szeroki, fajny do walki. Mam nadzieję, że będzie dobre ściganie i powalczymy o jak największą ilość punktów – zakończył Daniel Kaczmarek.

Fot.1 Daniel Kaczmarek na pewnym prowadzeniu

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST