PGE Ekstraliga
Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Czwarte miejsce Jaskółek w Gnieźnie!

09/04 19:37:46
Marcin Michoń

Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się XIII półfinałowa runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na torze w Gnieźnie. Formalnie gospodarzem dzisiejszych zawodów był Lokomotiv Daugavpils.

Młodzieżowcy Grupy Azoty Unii Tarnów zajęli dzisiaj czwarte miejsce. Dla Jaskółek siedem punktów wywalczył Dawid Rempała, sześć Mateusz Cierniak, a pięć dorzucił Patryk Rolnicki.

Kolejne zmagania juniorskie już jutro, także na torze w Gnieźnie.

I Fogo Unia Leszno – 25 pkt.
7. Wiktor Trofimow jr – 6 (2,-,2,2)
8. Szymon Szlauderbach – 9 (3,3,-,3)
9. Kacper Pludra – 2 (1,-,u,1)
24. Dominik Kubera – 8 (3,2,3)

II-III Aforti Start Gniezno – 22 pkt.
4. Norbert Krakowiak – 8 (3,2,2,1)
5. Maksymilian Bogdanowicz – 9 (2,3,3,1)
6. Damian Stalkowski – 5 (0,1,2,2)
23. Michał Lewandowski – ns

II-III Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 22 pkt.
10. Dominik Kossakowski – 4 (0,2,1,1)
11. Karol Żupiński – 10 (1,3,3,3)
12. Marcin Turowski – 8 (3,0,2,3)

IV Grupa Azoty Unia Tarnów – 18 pkt.
16. Mateusz Cierniak – 6+1 (2*,1,2,1)
17. Dawid Rempała – 7+1 (3,1*,3,0)
18. Patryk Rolnicki – 5 (2,1,d,2)

V-VI MRGARDEN GKM Grudziądz – 14 pkt.
13. Denis Zieliński – 0 (0,0,0,0)
14. Dawid Wawrzyniak – 6 (1,2,2,1)
15. Damian Lotarski – 8 (1,3,3,1)

V-VI Speed Car Motor Lublin – 14 pkt.
19. Wiktor Lampart – 12 (3,3,3,3)
20. Miłosz Cichy – 1 (0,0,1,0)
21. Kacper Gosik – 1 (0,1,t,u)

VII Lokomotiv Daugavpils – 11 pkt.
1. Artiom Trofimow – 4 (1,2,1,ns)
2. Davis Kurmis – 6 (0,2,2,2)
3. Elvis Avgucevics – 1 (1,0,0,0)

Bieg po biegu:
1. (65,57) Krakowiak, Bogdanowicz, Trofimow, Kurmis
2. (66,79) Szlauderbach, Trofimow jr, Żupiński, Kossakowski
3. (67,13) Rempała, Cierniak, Wawrzyniak, Zieliński
4. (67,48) Lampart, Trofimow, Avgucevics, Cichy
5. (66,85) Kubera, Krakowiak, Pludra, Stalkowski
6. (66,65) Turowski, Kossakowski, Lotarski, Zieliński
7. (67,41) Lampart, Rolnicki, Rempała, Gosik
8. (67,69) Szlauderbach, Kubera, Trofimow, Avgucevics
9. (67,90) Żupiński, Krakowiak, Stalkowski, Turowski
10. (69,15) Lotarski, Wawrzyniak, Gosik, Cichy
11. (67,62) Rempała, Kurmis, Cierniak, Avgucevics
12. (67,69) Bogdanowicz, Wawrzyniak, Krakowiak, Zieliński
13. (67,34) Kubera, Cierniak, Rolnicki, Pludra (u)
14. (68,30) Żupiński, Turowski, Cichy, Gosik (t)
15. (67,97) Lotarski, Kurmis, Wawrzyniak, Avgucevics
16. (68,30) Bogdanowicz, Stalkowski, Cierniak, Rolnicki (d)
17. (67,27) Lampart, Trofimow jr, Pludra, Gosik (u)
18. (68,04) Żupiński, Kurmis, Kossakowski, Trofimow
19. (68,04) Lampart, Stalkowski, Bogdanowicz, Cichy
20. (67,76) Szlauderbach, Trofimow jr, Lotarski, Zieliński
21. (67,55) Turowski, Rolnicki, Kossakowski, Rempała

źródło: SportoweFakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

Partnerzy medialni
eskasportowefakty
Sponsorzy rozgrywek
pge-ekstraliga
Wykonanie strony Internetowej z przez