Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

“Czuję się tutaj bardzo dobrze” – Greg Hancock

23/04/2014 0:00:00
Redakcja

Greg Hancock po rocznej przerwie powrócił do zespołu Grupy Azoty Unii Tarnów. Sympatyczny Amerykanin w poniedziałkowym meczu z drużyną Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk zdobył 11 punktów z jednym bonusem. – To wspaniałe uczucie wrócić do klubu z Tarnowa! Czuję się tutaj naprawdę bardzo dobrze i swobodnie. Przed poniedziałkowym meczem nie wiedzieliśmy tak naprawdę na co stać zespół z Gdańska, ale mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem – cieszy się Amerykanin.

Zespół Marka Cieślaka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w Enea Ekstralidze. Na co stać drużynę z Tarnowa w obecnym sezonie? – Sezon dopiero wystartował, więc jest za wcześnie na typowania. Pierwsze dwa zwycięstwa mają jednak dla naszego zespołu kluczowe znaczenie i budują siłę zespołu. Musimy mieć jednak dalej głowę na karku i walczyć w każdym meczu o zwycięstwo. Jako zespół mamy wielkie szanse na medal, a stanięcie na najwyższym stopniu podium byłby dla nas niezłym bonusem na koniec sezonu – odpowiada Greg.

W majowy weekend zespół Grupy Azoty Unii Tarnów podejmie na swoim torze vice lidera tabeli – zespół Stali Gorzów, w którym startują takie gwiazdy jak Niels Kristian Iversen, Matej Zagar czy były zawodnik Jaskółek – Krzysztof Kasprzak. Czy to będzie trudny mecz dla podopiecznych Marka Cieślaka? – Tak. Uważam, że to będzie jeden z najtrudniejszych w tym roku meczów. Stal Gorzów to bardzo mocna drużyna, co udowadnia swoimi wynikami. Musimy dużo trenować aby w pełni się przygotować do meczu – krótko ucina.

Na koniec zapytaliśmy popularnego „Grina” o przygotowania do nadchodzącego Grand Prix w Bydgoszczy. – Jestem w Grand Prix aby osiągnąć jak najlepszy wynik. W każde zawody wkładam swoje całe serce. Bardzo ważne aby być spokojny przed ważnymi zawodami. Kiedy dotrę do półfinału Grand Prix to wszystko się może wydarzyć. Jestem w Grand Prix tylko z jednego powodu – aby zwyciężyć – zakończył Greg Hancock.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST