Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Charytatywny Turniej Golfowy – „Gramy dla Mistrza Tomasza Golloba”

03/19 7:10:29
Marcin Michoń

Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, GOLLOB RACING TEAM oraz Pole Golfowe Zawarcie mają zaszczyt zaprosić do udziału w Charytatywnym Turnieju Golfowym „Gramy dla Mistrza Tomasza Golloba”.

Celem turnieju jest wsparcie rehabilitacji Mistrza Świata na żużlu, Tomasza Golloba, który doznał kontuzji kręgosłupa podczas zawodów sportowych. Nagrodami głównymi turnieju są puchary zdobyte przez Tomasza Golloba w ciągu jego kariery żużlowej wraz z certyfikatami.

Udział w turnieju lub nabycie zaproszenia daje także wyjątkową szansę wylicytowania fantastycznych przedmiotów związanych z karierą Tomka Golloba. Wśród licytowanych przedmiotów znajdą się m.in. kask Monstera i … motocykl z Mistrzostw Świata! Pełną listę przedmiotów w linku.

Całość środków z organizacji turnieju i otrzymanych darowizn zostanie przekazana na rzecz Fundacji Polskiego Związku Motorowego z przeznaczeniem na pomoc w rehabilitacji Tomka.

Relację z turnieju przeprowadzi telewizja m.in.: NC+ sport, Sportowe Fakty oraz lokalne media.

Kiedy: 5 MAJ 2018
Gdzie: Pole Golfowe Zawarcie, Gorzów Wielkopolski, Śląska 52
Organizatorzy: Gorzowski Klub Golfowy Zawarcie, GOLLOB RACING TEAM oraz Pole Golfowe Zawarcie
Informacja: +48 577 268 000 gollob@golfzawarcie.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanazoty-starttyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexszarkowiczsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaellombardkrystankluzahektordunajecdetailkingdekercezarcarsprintbolarusarkanankopolagriaRigatoniZMTAdVIST.PLWEBVIST Agencja Interaktywna - projektowanie stronMATBUDKARMOTCINEMA 3DWELDINGGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLottoToskana
Frukt
Extreme Hobby
Tarnów
ngine
mis-serwis-techniczny

eska

Wykonanie strony Internetowej z przez