Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Cała eWinner 1. Liga w telewizji. Mecze w sobotę i niedzielę!

20/06/2020 16:28:07
Redakcja

Już 11 lipca rozgrywki wznowi eWinner Pierwsza Liga. Unia Tarnów pierwszy mecz rozegrana na wyjeździe ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk, z kolei tydzień później na własnym torze zmierzy się z ekipą z Torunia. Jest bardzo duża szansa, że wszystkie spotkania ligowe będą transmitowane w telewizji.

– Jest
 bardzo blisko porozumienia z telewizją Canal Plus, które sprawi, że wszystkie mecze eWinner 1. Ligi będzie można zobaczyć w telewizji. Kluby dostaną okno reklamowe na świat, a kibice wielkie emocje
– mówi przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański.

Cała eWinner 1. Liga w telewizji. Tak będzie w sezonie 2020. – Przed startem rozgrywek podamy konkrety, ale już można mówić, że tak będzie, więc kibice będą zadowoleni. Dostaną przecież cały weekend żużla. Wliczając wszystkie klasy rozgrywkowe od piątku do niedzieli emocji w telewizji nie zabraknie – stwierdza Szymański.

Pierwotnie miało być tak, że mecze eWinner 1. Ligi miały być dwa. Jeden nSport+ miało pokazywać w sobotę o 16.00, drugi w niedzielę o 14.00. W sytuacji, w której telewizja ma pokazać wszystkie spotkania, plan się nieco zmienia. Niedzielne spotkanie zostaje, a w sobotę do jednego meczu w nSport+ dojdą dwa, które zostaną pokazane w internetowym kanale stacji, która posiada prawa do eWinner 1. Ligi.

– Jeszcze doprecyzowujemy kolejki i termin, ale wszystko wskazuje na to, że trzy mecze będą w sobotę, jeden w niedzielę – komentuje Szymański.

źródło: polskizuzel.pl


grupa-azotyUnia Tarnów od wielu lat wspierana jest przez największy koncern chemiczny w Polsce – Grupę Azoty. Główny Partner klubu Grupa Azoty zajmuje się m.in. produkcją nawozów mineralnych i wieloskładnikowych. Ponadto takie produkty jak kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają silną pozycję w sektorze chemicznym oraz zajmują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST