Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Brak awansu Janusza

05/01/2013 0:00:00
Redakcja

W zakończonych przed chwilą zawodach eliminacyjnych IME zwyciężył po biegu dodatkowym Jurica Pavlic. Janusz Kołodziej zajął premiowane awansem piąte miejsce, ale niestety wskutek regulaminu Indywidualnych Mistrzostw Europy odpadł z dalszej rywalizacji. Przepisy pozwalają na wywalczenie awansu maksymalnie dwóm żużlowcom z jednego kraju.

Awans do Chellengu w słowackiej Żarnowicy wywalczyli drugi dzisiaj Rober Miśkowiak, trzeci Hans Andersen, Sebastian Ułamek oraz Nicklas Porsing. Rezerwowym będzie Peter Karlsson.

Szczegółowe wyniki:
1. Jurica Pavlic (Chorwacja) 14+3 (3,3,3,3,2)
2. Robert Miśkowiak (Polska) 14+2 (3,2,3,3,3)
3. Hans Andersen (Dania) 12 (2,3,3,3,1)
4. Sebastian Ułamek (Polska) 11 (1,3,3,1,3)
5. Janusz Kołodziej (Polska) 11 (3,1,1,3,3) – brak awansu
6. Nicklas Porsing (Dania) 9 (2,2,2,1,2)
——————
7. Peter Karlsson (Szwecja) 8+3 (1,2,2,0,3)
——————
8. Tomas Suchanek (Czechy) 8+2 (3,0,1,2,2)
9. Christian Hefenbrock (Niemcy) 8+1 (2,1,1,2,2)
10. József Tabaka (Węgry) 7 (1,2,2,1,1)
11. Matej Kus (Czechy) 6 (2,0,2,2,0)
12. Martin Gavenda (Czechy) 5 (0,3,0,2,w)
13. Guglielmo Franchetti (Włochy) 3 (1,1,0,d,1)
14. Jernej Pecnik (Słowenia) 2 (0,0,1,0,1)
15. Denis Stojs (Słowenia) 2 (d,1,0,1,0)
16. Paweł Kondratiuk (Ukraina) 0 (0,0,0,0,0)
17. Roland Benko (Węgry) NS
18. Robert Tabaka (Węgry) NS

Bieg po biegu:
1. Miśkowiak, Hefenbrock, Karlsson, Pecnik
2. Pavlic, Porsing, Ułamek, Gavenda
3. Kołodziej, Andersen, Tabaka, Stojs (d)
4. Suchanek, Kus, Franchetti, Kondratiuk
5. Pavlic, Tabaka, Hefenbrock, Suchanek
6. Gavenda, Karlsson, Stojs, Kondratiuk
7. Andersen, Porsing, Franchetti, Pecnik
8. Ułamek, Miśkowiak, Kołodziej, Kus
9. Andersen, Kus, Hefenbrock, Gavenda
10. Pavlic, Karlsson, Kołodziej, Franchetti
11. Ułamek, Tabaka, Pecnik, Kondratiuk
12. Miśkowiak, Porsing, Suchanek, Stojs
13. Kołodziej, Hefenbrock, Porsing, Kondratiuk
14. Andersen, Suchanek, Ułamek, Karlsson
15. Pavlic, Kus, Stojs, Pecnik
16. Miśkowiak, Gavenda, Tabaka, Franchetti (d)
17. Ułamek, Hefenbrock, Franchetti, Stojs
18. Karlsson, Porsing, Tabaka, Kus
19. Kołodziej, Suchanek, Pecnik, Gavenda (w/u)
20. Miśkowiak, Pavlic, Andersen, Kondratiuk

Bieg dodatkowy o 7 miejsce:
21. Karlsson, Suchanek, Hefenbrock

Bieg dodatkowy o 1 miejsce:
22. Pavlic, Miśkowiak

 

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanankopolagriaRigatoniMATBUDKARMOTCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

AMS Iveco

Hyundai Karmot

Fundacja u Górala

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST