Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

Bjerre bez awansu do Grand Prix. Powrót Kołodzieja do elity.

28/07/2018 22:40:55
Redakcja

Nie udało się Kennethowi Bjerre awansować do Grand Prix 2019. Nasz zawodnik w zawodach Grand Prix Challenge w Landshut zdobył 7 punktów i zajął 10 miejsce. Do cyklu powraca za to nasz wychowanek Janusz Kołodziej, który wygrał zawody w Landshut. Oprócz Kołodzieja awans wywalczyli zawodnicy, którzy znają walkę o IMŚ czyli Niels Kristian Iversen i Antonio Lindbaeck, który w biegu dodatkowym pokonał Craiga Cooka.

Wyniki:

1. Janusz Kołodziej (Polska) – 12 (3,3,3,1,2)
2. Niels Kristian Iversen (Dania) – 11 (3,2,3,3,0)
3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) – 10+3 (2,d,2,3,3)
———————–
4. Craig Cook (Wielka Brytania) – 10+2(0,3,2,2,3)
5. Robert Lambert (Wielka Brytania) – 9 (0,2,1,3,3)
6. Piotr Pawlicki (Polska) – 9 (2,3,2,1,1)
7. Max Fricke (Australia) – 8 (3,0,3,2,d)
8. Martin Smolinski (Niemcy) – 8 (3,1,1,0,3)
9. Jack Holder (Australia) – 8 (1,1,3,1,2)
10. Kenneth Bjerre (Dania) – 7 (2,1,0,3,1)
11.
Vaclav Milik (Czechy) – 7 (1,3,1,0,2)
12. David Bellego (Francja) – 7 (1,2,0,2,2)
13. Hans Andersen (Dania) – 6 (1,1,1,2,1)
14. Kevin Woelbert (Niemcy) – 5 (0,2,2,0,1)
15. Matej Zagar (Słowenia) – 2 (2,w,-,-,-)
16. Max Dilger (Niemcy) – 1 (1,0)
17. Krzysztof Kasprzak (Polska) – 0 (0,d,d,-,-)
18. Valentin Grobauer (Niemcy) – 0 (0,0,0)

Bieg po biegu:
1. Iversen, Lindbaeck, Milik, Lambert
2. Smolinski, Bjerre, Bellego, Cook
3. Fricke, Pawlicki, Andersen, Kasprzak
4. Kołodziej, Zagar, Holder, Woelbert
5. Milik, Woelbert, Smolinski, Kasprzak (d/4)
6. Kołodziej, Bellego, Andersen, Lindbaeck (d/4)
7. Pawlicki, Lambert, Bjerre, Zagar (w/su)
8. Cook, Iversen, Holder, Fricke
9. Holder, Pawlicki, Milik, Bellego
10. Fricke, Lindbaeck, Smolinski, Grobauer
11. Kołodziej, Cook, Lambert, Kasprzak (d/4)
12. Iversen, Woelbert, Andersen, Bjerre
13. Bjerre, Fricke, Kołodziej, Milik
14. Lindbaeck, Cook, Pawlicki, Woelbert
15. Lambert, Andersen, Holder, Smolinski
16. Iversen, Bellego, Dilger, Grobauer
17. Cook, Milik, Andersen, Dilger
18. Lindbaeck, Holder, Bjerre, Grobauer
19. Lambert, Bellego, Woelbert, Fricke (d/4)
20. Smolinski, Kołodziej, Pawlicki, Iversen

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:
Lindbaeck, Cook

wyniki: www.sportowefakty.wp.pl

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST