Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Będziemy trzymać gaz” – Artur Mroczka

11/04/2015 21:47:10
Redakcja

W przerwie zimowej do drużyny Unii Tarnów dołączył Artur Mroczka. Dla wielu może być sporą niewiadomą, jednak dobrze spisywał się na treningach, co rokuje nadzieję na duże zdobycze punktowe w ligowych zmaganiach.

Artur zgodnie ze swoimi klubowymi kolegami podkreśla dobrą atmosferę panującą w zespole JaskółekJest naprawdę super, bo już tych chłopaków znam kilka lat i trafiliśmy akurat teraz wszyscy wspólnie do Tarnowa. Ja, Leon i Martin jeździliśmy tutaj będąc jeszcze juniorami, a teraz wszyscy już jesteśmy seniorami. Do tego jest Janusz Kołodziej, który jest tutaj liderem, no i Kenneth, który jest bardzo doświadczonym zawodnikiem. Będzie to naprawdę fajny sezon – powiedział po zakończonej sobotniej prezentacji.

Zawodnik podkreśla również, że bardzo dobrze dogaduje się z Martinem Vaculikiem. W meczu z gorzowianami to właśnie Słowak będzie partnerem z pary Artura. – Długo się znamy i dobrze się dogadujemy. Myślę, że z Martinem jako para powinniśmy wygrywać każde biegi, a nie je przegrywać. Jeśli chodzi o drużynę to wiadomo, że będziemy robić wszystko, aby wynik był dobry i byśmy wygrywali mecze – wyjaśnił.

Artur ze spokojem podchodzi do niedzielnego pojedynku. – Nie odczuwam żadnej presji. Staram się przygotować jak najlepiej i pokazywać na torze, co potrafię i to wszystko. Skupiam się bardziej na jeździe, im więcej kibiców na stadionie tym lepiej – stwierdził.

W piątek na Stadionie Miejskim odbył się kolejny trening tarnowskiej drużyny przed niedzielnym spotkaniem, który pechowo zakończył się dla sympatycznego grudziądzanina. Zawodnik upadł na tor, a nieco ucierpiała Jego ręka. – Zbyt szeroko pojechałem, a później z Leonem jechaliśmy do końca dość blisko siebie i po prostu nie starczyło miejsca. Mam zbitą trochę rękę i dość mocno spuchniętą. Szczególnie prawa dłoń ucierpiała najbardziej, ale myślę, że będziemy trzymać gaz i nie wpłynie to na moją postawę w spotkaniu ze Stalą Gorzów – zakończył Artur Mroczka.

rozmawiała: Ola Orlicka

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

Nowrem Group

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkan

rehamedica
Lotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

 

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

 

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

 

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Food Care

Ngine

Seba Mechanika

Salon Wędkarski Karmazyn

Restauracja Rigatoni

#OPTYK WAWRZON

#OPTYK WAWRZON

Zeliaś

Spojkar

Lider Sowa

Auto-Gaz-Siedlik

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST