Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Będziemy o to walczyć z całych sił” – Artem Łaguta

07/10/2013 0:00:00
Redakcja

W niedzielę w ramach trzynastej kolejki ENEA Ekstraligi Unia Tarnów pokonała PGE Marmę Rzeszów 53:37. Najskuteczniejszym zawodnikiem spotkania był Artem Łaguta. Rosjanin w tym sezonie imponuje skutecznością praktycznie w każdym spotkaniu Jaskółek.

Po meczu Artem był bardzo zadowolony ze swojego wyniku i trudno mu się dziwić. – Bardzo dobrze że wygraliśmy. Cieszę się bardzo z tych dwunastu punktów. Piętnasty bieg odpuściłem, ponieważ nie był on już tak ważny – powiedział zaraz po spotkaniu.

Lider Unii jest bardzo miło zaskoczony atmosferą jaka panowała podczas Derbów Południa. – Pierwszy raz miałem okazję widzieć tylu kibiców oraz taką atmosferę w Tarnowie. Jeździło mi się tak samo jak w każdym meczu, dla mnie to bez różnicy – powiedział Artem.

W ENEA Ekstralidze nastąpią teraz dwa tygodnie przerwy od ligowego ścigania. Czas ten przeznaczony jest na Drużynowy Puchar ŚwiataTeraz 2 tygodnie odpoczynku i na tym się skupiam – oznajmił.

Do końca sezonu zasadniczego pozostało jeszcze kilka spotkań. Celem drużyny jest znalezienie się w pierwszej czwórce. Artem bardzo chciałby, aby Jaskółkom udała się ta sztuka. – Tak, tak! Będziemy o to walczyć z całych sił aby tam się znaleźć – zakomunikował.

Do dzisiaj sporo kontrowersji budzi sytuacja z polewaczkami. Zdaniem Artema nie miało to jednak żadnego znaczenia dla przebiegu spotkania. – Nic to nie zmieniło. Wygrałem wszystkie biegi i w ogóle o tym nie myślałem – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

saletrosanNOXY

ewinner

tyskie

wesbudalcapone

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmrowkampgk-1megaelkrystankluzahektordunajecdekercezarcarsprintarkanagriaRigatoniMATBUDCINEMA 3DGaleria TarnoviaTarnowska TV HDKLICH

rehamedica
budpolLotto
Frukt

Tarnów

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

Centrum Sztuki Mościce

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora


 

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST