Oficjalny serwis Unii Tarnów ŻSSA

„Bardzo się z tego cieszymy” – Martin Vaculik

21/08/2013 0:00:00
Redakcja

W ostatniej kolejce ligowej Unia Tarnów podejmowała Unibax Toruń. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 50:40. Bardzo dobrze w spotkaniu spisał się Martin Vaculik. Słowak wywalczył dziesięć punktów i bonus.

Martin ze swojego wyniku może być zadowolony, ale wie, że jeszcze dużo pracy przed nim. – Nie jestem bohaterem tego meczu. To był wreszcie normalny występ, na który wszyscy kibicie, działacze i ja sam czekali, a do którego byliśmy przyzwyczajeni. Nie mam pojęcia co się stało w tym sezonie, że tak strasznie błądzę. Staram się jak mogę, ale tego złego było już doprawdy za dużo – powiedział.

W niedzielę Kibice zgromadzeni na stadionie mogli ujrzeć niezwykle szybkiego na trasie Martina Vaculika. –  Na ten mecz zmieniłem ustawienia w motocyklu. Założyłem zupełnie inne przełożenia niż te, na których jeździłem cały sezon. Zdało to egzamin, widać, że to chyba będzie dobre wyjaśnił.

W tym sezonie Martin startuje w Grand Prix. Starty w elitarnym cyklu bardzo często uniemożliwiają mu przyjazd do Tarnowa wcześniej, aby dopasować motocykle. –  Tak szczerze mówiąc to chyba przez cały sezon tylko raz tutaj trenowałem. To także przekłada się na rezultat. Wynika to jednak z tego, że do kalendarza na 2013 rok wszedł mi cykl Grand Prix. To też sporo namieszało  przyznał.

Zawodnik Jaskółek przyznaje, że drużyna jest bardzo zadowolona z awansu do fazy play-off. Jego zdaniem teraz wszystko jest możliwe. –  Jesteśmy w play offach, bardzo się z tego cieszymy. Musimy teraz zachować skupienie. Ja ze swojej strony obiecuję, że będę robił wszystko, aby już dobrze jechać – zakończył.

Sponsorzy i partnerzy

grupa-azoty

Saletromag

NOXY

wesbud

Miasto Tarnów

wia-lanwamexsamrozkwitnad-stawkiemmpgk-1

Al.Capone

 

Optyka Edward Kluza

hektordunajecdekercezararkanRigatoni

rehamedica
budpolLotto
Frukt

mis-serwis-techniczny

eska

 

 

 

Firma Remontowo Budowlana Rafał Nytko

Ogrody Aurora

 

 

 

 

Muszynianka

Powiat Tarnowski

 

Chemart

Arkas BHP

Netfish

Mat-Mat

Remondis

OSK MX

Your Partner

In Balance

Biały Piec

Surpal

TKP

Skup Aut Małopolska

Bartosz Mucha

Gentleman

Narzędzia dynamometryczne

Narzędzia Czyżycki

Ilustrowany Kurier Codzienny

Green Engineering

Darbagos

Centrum Sztuki Mościce

Strusinianka

Okocim

Czarny Sezam

DIAGMEDICA & HOLI-MED

Arveel

Wykonanie strony Internetowej z przez Agencję Marketingową AdVIST